See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sprzętu jednorazowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są: dostawy sprzętu jednorazowego zwanych dalej „towarem” zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Zamówienie jest podzielone na 67 pakietów.
Vorherige Bekanntmachung: 628666-2025
Interne Kennung: 117/PN/ZP/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia zgodnie art. 138 ust. 2 pkt. 2 Ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: P2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są: dostawy sprzętu jednorazowego zwane dalej „towarem” zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Zamówienie jest podzielone na 67 pakietów.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach opcji Zamawiający jest uprawniony zamówić dodatkowy towar powyżej ilości zamówienia podstawowego. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ („Formularz asortymentowo-cenowy”). Szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji określa załącznik nr 4. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego
Los: LOT-0004
Titel: P4
Los: LOT-0010
Titel: P10
Los: LOT-0013
Titel: P13
Los: LOT-0017
Titel: P17
Los: LOT-0024
Titel: P24
Los: LOT-0027
Titel: P27
Los: LOT-0029
Titel: P29
Los: LOT-0030
Titel: P30
Los: LOT-0035
Titel: P35
Los: LOT-0036
Titel: P36
Los: LOT-0039
Titel: P39
Los: LOT-0046
Titel: P46
Los: LOT-0047
Titel: P47
Los: LOT-0052
Titel: P52
Los: LOT-0053
Titel: P53
Los: LOT-0054
Titel: P54
Los: LOT-0055
Titel: P55
Los: LOT-0056
Titel: P56
Los: LOT-0057
Titel: P57
Los: LOT-0058
Titel: P58
Los: LOT-0061
Titel: P61
Los: LOT-0067
Titel: P67