See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu audio, video, oświetleniowego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu audio, video, oświetleniowego biorących udział w II. edycji Projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030. Zamawiający podzielił zamówienie na 3 części: Część 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Aparatów fotograficznych z funkcją nagrywania ze statywem –153 szt. - Gimbali – 153 szt. - Dronów w klasie A1/C0 z kamerą – 153 szt. Część 2 Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Komplet dwóch mikrofonów bezprzewodowych z odbiornikiem –153 szt. - Zestaw mikrofonów bezprzewodowych –28 szt. - Mikser audio –28 szt. - Zestaw głośników bluetooth –28 szt. - Słuchawki –28 szt. - Zestaw do nagrywania podcastów – 48 szt. - Dyktafon z mikrofonem zewnętrznym – 48 szt. Część 3 Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Zestaw lamp panelowych LED ze statywami –153 szt. - Zestaw oświetlenia Led –28 szt.
Interne Kennung: ODN-BP.3211.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38650000 Fotografische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342410 Akustische Ausrüstung, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Aparatów fotograficznych z funkcją nagrywania ze statywem –153 szt. - Gimbali – 153 szt. - Dronów w klasie A1/C0 z kamerą – 153 szt. Przedmiot zamówienia został podzielony na 112 pakietów dostaw, zwanych Zestawami. Wyróżnia się Zestaw WAODK, Zestaw WAT, Zestaw WLI, Zestaw WEC, Zestaw WLB. Zestaw WAODK składa się z jednej sztuki Aparatu fotograficznego z funkcją nagrywania ze statywem, jednej sztuki Gimbala, jednej sztuki Drona w klasie A1/C0 z kamerą. Zestaw WAT składa się z jednej sztuki Aparatu fotograficznego z funkcją nagrywania ze statywem, jednej sztuki Gimbala, jednej sztuki Drona w klasie A1/C0 z kamerą. Zestaw WLI składa się z jednej sztuki Aparatu fotograficznego z funkcją nagrywania ze statywem, jednej sztuki Gimbala, jednej sztuki Drona w klasie A1/C0 z kamerą. Zestaw WEC składa się z dwóch sztuk Aparatu fotograficznego z funkcją nagrywania ze statywem, dwóch sztuk Gimbala, dwóch sztuk Drona w klasie A1/C0 z kamerą. Zestaw WLB składa się z dwóch sztuk Aparatu fotograficznego z funkcją nagrywania ze statywem, dwóch sztuk Gimbala, dwóch sztuk Drona w klasie A1/C0 z kamerą. Zestawów WAODK jest 10. Zestawów WAT jest 28. Zestawów WLI jest 33. Zestawów WEC jest 19. Zestawów WLB jest 22.
Interne Kennung: ODN-BP.3211.7.2025 - część 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Komplet dwóch mikrofonów bezprzewodowych z odbiornikiem –153 szt. - Zestaw mikrofonów bezprzewodowych –28 szt. - Mikser audio –28 szt. - Zestaw głośników bluetooth –28 szt. - Słuchawki –28 szt. - Zestaw do nagrywania podcastów – 48 szt. - Dyktafon z mikrofonem zewnętrznym – 48 szt. Przedmiot zamówienia został podzielony na 112 pakietów dostaw, zwanych Zestawami. Wyróżnia się Zestaw WAODK, Zestaw WAT, Zestaw WLI, Zestaw WEC, Zestaw WLB. Zestaw WAODK składa się z jednej sztuki Kompletu dwóch mikrofonów bezprzewodowych z odbiornikiem, jednej sztuki Zestaw do nagrywania podcastów, jednej sztuki Dyktafon z mikrofonem zewnętrznym. Zestaw WAT składa się z jednej sztuki Kompletu dwóch mikrofonów bezprzewodowych z odbiornikiem, jednej sztuki Zestaw mikrofonów bezprzewodowych, jednej sztuki Mikser audio, jednej sztuki Zestaw głośników bluetooth, jednej sztuki Słuchawek. Zestaw WLI składa się z jednej sztuki Kompletu dwóch mikrofonów bezprzewodowych z odbiornikiem. Zestaw WEC składa się z dwóch sztuk Kompletu dwóch mikrofonów bezprzewodowych z odbiornikiem, dwóch sztuk Zestawy do nagrywania podcastów, dwóch sztuk Dyktafon z mikrofonem zewnętrznym. Zestaw WLB składa się z dwóch sztuk Kompletu dwóch mikrofonów bezprzewodowych z odbiornikiem. Zestawów WAODK jest 10. Zestawów WAT jest 28. Zestawów WLI jest 33. Zestawów WEC jest 19. Zestawów WLB jest 22.
Interne Kennung: ODN-BP.3211.7.2025 - część 2
Haupteinstufung (cpv): 32342410 Akustische Ausrüstung
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Zestaw lamp panelowych LED ze statywami –153 szt. - Zestaw oświetlenia Led –28 szt. Przedmiot zamówienia został podzielony na 112 pakietów dostaw, zwanych Zestawami. Wyróżnia się Zestaw WAODK, Zestaw WAT, Zestaw WLI, Zestaw WEC, Zestaw WLB. Zestaw WAODK składa się z jednej sztuki Zestaw lamp panelowych LED ze statywami. Zestaw WAT składa się z jednej sztuki Zestaw lamp panelowych LED ze statywami, jednej sztuki Zestaw oświetlenia. Zestaw WLI składa się z jednej sztuki Zestaw lamp panelowych LED ze statywami. Zestaw WEC składa się z dwóch sztuk Zestaw lamp panelowych LED ze statywami. Zestaw WLB składa się z dwóch sztuk Zestaw lamp panelowych LED ze statywami. Zestawów WAODK jest 10. Zestawów WAT jest 28. Zestawów WLI jest 33. Zestawów WEC jest 19. Zestawów WLB jest 22.
Interne Kennung: ODN-BP.3211.7.2025 - część 3
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten