489259-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – VLRZ – Výstavba kuchyňského bloku v areálu Kasárna Přáslavice – PD
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VLRZ – Výstavba kuchyňského bloku v areálu Kasárna Přáslavice – PD
Beschreibung: Zadavatel má v úmyslu realizovat stavbu kuchyňského bloku v areálu Kasárna Přáslavice, která je definována v příloze č. 1 smluvního vzoru, který jako příloha č. 1 tvoří nedílnou součást této zadávací dokumentace (dále jen „smluvní vzor“); předmětem této veřejné zakázky je: - zabezpečení vstupních podkladů, tj. zaměření stávajícího stavu budovy a dotčených prostorů, geodetického zaměření pozemků a technické infrastruktury, pasportizace a stavebně-technického průzkumu inženýrských sítí, inženýrskogeologického, hydrogeologického a radonového průzkumu, průzkumné a další práce; podrobnosti jsou stanoveny v části A. přílohy č. 2 smluvního vzoru; - zpracování studie záměru stavby k výše uvedené stavbě a zhotovení dokumentů souvisejících; podrobnosti jsou stanoveny v části B. přílohy č. 2 smluvního vzoru; - zpracování dokumentace pro odstranění stavby (DBP) včetně souvisejících podkladů; podrobnosti jsou stanoveny v části C. přílohy č. 2 smluvního vzoru; - zpracování soupisu prací, dodávek a služeb a kontrolního rozpočtu pro odstranění stavby; podrobnosti jsou stanoveny v části D. přílohy č. 2 smluvního vzoru; - zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby (DSP) včetně souvisejících dokumentů; podrobnosti jsou stanoveny v části E. přílohy č. 2 smluvního vzoru; - zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS); podrobnosti jsou stanoveny v části F. přílohy č. 2 smluvního vzoru; - zpracování projektu interiéru; podrobnosti jsou stanoveny v části G. přílohy č. 2 smluvního vzoru; - zpracování soupisu stavebních prací, dodávek a služeb včetně výkazu výměr a kontrolního rozpočtu pro realizaci stavby; podrobnosti jsou stanoveny v části H. přílohy č. 2 smluvního vzoru; - zpracování plánu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi (BOZP); podrobnosti jsou stanoveny v části I. přílohy č. 2 smluvního vzoru; - zpracování průkazu energetické náročnosti budovy (PENB); podrobnosti jsou stanoveny v části J. přílohy č. 2 smluvního vzoru; - poskytnutí užívacích práv (licence) k vytvořeným dílům v rozsahu stanoveném ve smluvním vzoru; - obstarání inženýrské činnosti spočívající zejména v: - projednání dokumentace pro odstranění stavby a zajištění povolení odstranění stavby; podrobnosti jsou stanoveny v části C1. přílohy č. 2 smluvního vzoru; - projednání dokumentace pro povolení stavby a zajištění povolení stavebního záměru; podrobnosti jsou stanoveny v části E1. přílohy č. 2 smluvního vzoru; a - zajištění výkonu autorského dozoru při realizaci stavby; podrobnosti jsou stanoveny v části K. přílohy č. 2 smluvního vzoru.
Interne Kennung: 16303/2026-VLRZ/R/EN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazku z uzavřené smlouvy takto: - v souladu s § 100 odst. 1 zákona možnost změny osoby v realizačním týmu zhotovitele v čl. 7.1 smlouvy tak, že tato osoba bude nahrazena osobu jinou; změnu této osoby je možné provést pouze na základě dodatku ke smlouvě, a to až poté, co dodavatel prokáže zadavateli kvalifikaci této osoby v rozsahu, ve kterém tuto kvalifikaci prokazoval v rámci zadávacího řízení; - v souladu s § 100 odst. 1 zákona možnost změny termínu splnění veřejné zakázky a dalších dílčích termínů stanovených v čl. 3.1 smluvního vzoru; podmínky pro provedení těchto změn a způsob jejich provedení stanovuje podrobně čl. 3.2 smluvního vzoru; a - v souladu s § 100 odst. 2 zákona možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky; zadavatel může využít tuto možnost v případě, že smluvní vztah se stávajícím dodavatelem bude ukončen, a to zejména odstoupením od smlouvy, výpovědí nebo dohodou smluvních stran; s náhradním dodavatelem bude v takovém případě uzavřena smlouva za podmínek nabídnutých novým dodavatelem v zadávacím řízení; tímto novým dodavatelem může být pouze účastník zadávacího řízení, který se umístil při hodnocení a posuzování nabídek vždy jako nejbližší další dodavatel v pořadí po předcházejícím dodavateli, se kterým byl smluvní vztah ukončen; takto může zadavatel postupně vyzývat i další účastníky dle pořadí při hodnocení a posuzování nabídek, pokud předcházející účastník neposkytl ve stanovené a přiměřené lhůtě řádnou součinnost k uzavření příslušné smlouvy nebo nabízenou změnu dodavatele písemně odmítne ještě před uplynutím stanovené lhůty k uzavření smlouvy; podmínkou uzavření smlouvy s novým dodavatelem je splnění podmínek zadávacího řízení tímto dodavatelem, zejména splnění požadované kvalifikace a splnění podmínek účasti v tomto zadávacím řízení.