489268-2026 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – De terbeschikkingstelling van Inhuurkrachten op basis van de CAO voor Uitzendkrachten aan het CBS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDe terbeschikkingstelling van Inhuurkrachten op basis van de CAO voor Uitzendkrachten aan het CBS
BeschreibungTerbeschikkingstelling van Inhuurkrachten op basis van de CAO voor Uitzendkrachten Zie aanbestedingsleidraad voor toelichting globale inschatting van aantal uren per jaar voor beide raamovereenkomsten samen (ca. 55.000). Uitslag minicompetities bepaalt uiteindelijk de gunningen van de Nadere Overeenkomsten.
Interne Kennung2026/BPO/1301
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDe twee Opdrachtnemers waaraan een Raamovereenkomst wordt gegund komen gedurende de periode van de Raamovereenkomst in aanmerking voor Nadere Overeenkomsten die vallen binnen de scope. Hiervoor wordt een Aanvraag tegelijkertijd bij beide Opdrachtnemers uitgezet op basis van een minicompetitie. De Opdrachtnemer met de beste kandidaat vult de aanvraag in, ook als dat betekent dat het aantal Nadere Overeenkomsten en bijbehorende omzet niet gelijk is verdeeld onder de twee Opdrachtnemers van de Raamovereenkomsten. Aanvragen zullen grotendeels betrekking hebben op generieke functies in het primaire en ondersteunende proces, waaronder (niet uitputtend): Veld(werk)interviewer (CAPI), Telefonisch interviewer (CATI) en CCI medewerker. Minder vaak worden aanvragen verstrekt voor andere functies als administratief medewerker, management assistent en overig kantoorpersoneel. Nadere gunningscriteria voor deze Nadere Overeenkomsten worden bekend gemaakt in de Aanvraag.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000
TitelTerbeschikkingstelling van Inhuurkrachten op basis van de CAO voor Uitzendkrachten
BeschreibungZie aanbestedingsdocumenten Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZie Aanbestedingsdocumenten