See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentów Finansowych „Mała Pożyczka Inwestycyjna” i „Pożyczka Inwestycyjna” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020
Beschreibung: Część VI - obejmuje świadczenie przez Wykonawcę zadania: Wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym, polegającego w szczególności na utworzeniu Instrumentu Finansowego „Mała Pożyczka Inwestycyjna” oraz udzieleniu co najmniej 28 Jednostkowych Małych Pożyczek Inwestycyjnych o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Mała Pożyczka Inwestycyjna” w łącznej wysokości 14 000 000 PLN z Wkładu Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonego Instrumentu Finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 15 % wartości Jednostkowych Pożyczek, zgodnie z pkt. II.2 Załącznika nr 2 do Wniosku o uruchomienie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego). Co najmniej 40 % Limitu Pożyczki Inwestycyjnej powinno zostać wypłacone na rzecz Ostatecznych Odbiorców przed upływem połowy Okresu Budowy Portfela;
Interne Kennung: DZZK/39/DIF/2018 cz. VI
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Art des Auftrags: Dienstleistungen