See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania biurowego
Beschreibung: Dostawa oprogramowania biurowego
Vorherige Bekanntmachung: 329000-2026
Interne Kennung: 8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione pilną potrzebą zapewnienia ciągłości funkcjonowania Zamawiającego. Obowiązujące Zamawiającego licencje na oprogramowanie biurowe wygasają w najbliższym czasie, a oprogramowanie to stanowi podstawowe narzędzie pracy wykorzystywane w realizacji zadań publicznych oraz bieżącej obsłudze procesów administracyjnych. Brak terminowego zawarcia nowej umowy mógłby skutkować przerwą w dostępie do kluczowych narzędzi informatycznych i zakłóceniem realizacji zadań Zamawiającego. Jednocześnie postępowanie ma nieskomplikowany charakter – przedmiot zamówienia jest jednoznacznie opisany, nie zostały określone szczególne ani nadzwyczajne warunki udziału w postępowaniu, a jedynym kryterium oceny ofert jest cena o wadze 100%. Powyższe zapewnia wykonawcom realną możliwość przygotowania i złożenia ofert w skróconym terminie bez naruszenia zasady uczciwej konkurencji. Mając na uwadze pilny charakter potrzeby oraz prosty charakter postępowania, Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP, skrócił termin składania ofert do 16 dni.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY