48936-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Baufertigstellung – Design & Build van tentoonstellingen (interieur) van Het Romeins Museum (HRM) te Heerlen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Design & Build van tentoonstellingen (interieur) van Het Romeins Museum (HRM) te Heerlen
Beschreibung: De opdrachtgever is "De stichting HRM", die de gemeente heeft gevraagd om voor deze opdracht als aanbestedende dienst op te treden. Het Romeins Museum in Heerlen vormt het hart van een ambitieus en vernieuwend project dat het erfgoed van de Romeinse tijd tot leven brengt. Op de plek van het oorspronkelijke badhuis van Coriovallum verrijst een eigentijds museum dat verleden, heden en toekomst verbindt. De opdracht voor het tentoonstellingsontwerp & -bouw maakt integraal onderdeel uit van dit plan. een Design & Build opdracht
Interne Kennung: 66.100/7662
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 79932000 Innenarchitektendienste, 92521100 Museumsausstellungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Design&Build opdracht voor interieur HRM
Beschreibung: Zie (a.s.) selectieleidraad 1 D&B opdracht
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151300 Modulmöbel, 39171000 Schauvitrinen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden