See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA GAZÓW MEDYCZNYCH WRAZ Z NAJMEM BUTLI I ZBIORNIKÓW
Beschreibung: Pakiet 1 Dostawa tlenu medycznego ciekłego wraz z montażem lanc do tankowania/przystosowaniem zbiorników przed pierwszym tankowaniem będących własnością szpitala Pakiet 2 Dostawa tlenu sprężonego w butlach wraz z najmem butli Pakiet 3 Dostawa gazów w butlach - dwutlenku węgla do laparoskopii, podtlenku azotu wraz z najmem butli Pakiet 4 Dostawa gazów w butlach - gazów specjalnych i azotu technicznego wraz z najmem butli Pakiet 5 Dostawa gazów w butlach - argon medyczny Pakiet 6 Dostawa azotu ciekłego wraz z najmem zbiornika.
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.81.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – Dostawa tlenu medycznego ciekłego wraz z montażem lanc do tankowania/przystosowaniem zbiorników przed pierwszym tankowaniem będących własnością szpitala
Beschreibung: Pakiet 1 – Dostawa tlenu medycznego ciekłego wraz z montażem lanc do tankowania/przystosowaniem zbiorników przed pierwszym tankowaniem będących własnością szpitala
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Wykonawcy nie przysługuje względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 30 % ceny brutto pakietu. Zamówienie gwarantowane wynosi 70 % ceny brutto pakietu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego, jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – Dostawa tlenu sprężonego w butlach wraz z najmem butli
Beschreibung: Pakiet 2 – Dostawa tlenu sprężonego w butlach wraz z najmem butli
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – Dostawa gazów w butlach - dwutlenku węgla do laparoskopii, podtlenku azotu wraz z najmem butli
Beschreibung: Pakiet 3 – Dostawa gazów w butlach - dwutlenku węgla do laparoskopii, podtlenku azotu wraz z najmem butli
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – Dostawa gazów w butlach - gazów specjalnych i azotu technicznego wraz z najmem butli
Beschreibung: Pakiet 4 – Dostawa gazów w butlach - gazów specjalnych i azotu technicznego wraz z najmem butli
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 – Dostawa gazów w butlach - argon medyczny
Beschreibung: Pakiet 5 – Dostawa gazów w butlach - argon medyczny
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 – Dostawa azotu ciekłego wraz z najmem zbiornika.
Beschreibung: Pakiet 6 – Dostawa azotu ciekłego wraz z najmem zbiornika.
Interne Kennung: Pakiet 6