2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa i obsługa drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukująco-kopiująco-skanujących oraz urządzeń biurowych w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy i podległych sądach funkcjonalnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegającą na dzierżawie 438 szt. urządzeń i 95 dodatkowych kaset na papier (tzw. „opcji”) wraz ze świadczeniem usługi serwisowo-eksploatacyjnej zapewniającej utrzymanie dzierżawionych urządzeń (w tym urządzeń z opcjami) w stanie pełnej funkcjonalności wspartej usługą zdalnego monitoringu urządzeń (w tym urządzeń z opcjami), zgodnie z wymaganiami i warunkami zawartymi w SWZ. UWAGA: Zamawiający dokonał zmiany parametrów technicznych poszczególnych urządzeń. Szczegóły zawarte są w Rozdziale II zmienionej SWZ dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1127620. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) dostawę, wniesienie i wyładunek drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek atramentowych do nadruku okładek do akt, a także urządzeń biurowych: urządzeń drukujących i kodujących etykiety RFID oraz skanerów dokumentowych do miejsc wskazanych przez Zamawiającego (w łącznej ilości 533 szt., w tym: 438 szt. drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz biurowych i 95 szt. „opcji”), wolnych od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych, zgodnych ze specyfikacją z pkt. 7 i 8 – zgodnie z polskimi normami oraz spełniającymi wymagane parametry techniczne i jakościowe – do miejsc wskazanych przez Zamawiającego, b) zainstalowanie i doprowadzenie do pełnej gotowości do pracy (drukowania, kopiowania, skanowania, kodowania), wszystkich dostarczonych urządzeń w ustalonych przez Zamawiającego terminach, c) dostarczenie w formie elektronicznej instrukcji obsługi urządzeń w języku polskim, d) odebranie przez Wykonawcę dostarczonych urządzeń ze wskazanych przez Zamawiającego lokalizacji po wygaśnięciu umów dzierżawy, e) wdrożenie aplikacji webowej do zlecania usług serwisu, f) wdrożenie aplikacji webowej do zbierania informacji o drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych dla administratorów zarówno Zamawiającego jak i Wykonawcy, zarządzania sprzętem i jego bezpieczeństwem, monitorowania stanu technicznego, eksploatacyjnego i liczników. 3. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe (z datą produkcji nie wcześniejszą niż rok 2024). Zamawiający zastrzega możliwość zaoferowania urządzeń maksymalnie 4 producentów. Urządzenia muszą umożliwiać automatyczne anulowanie zadań drukowania w kolejce, które zostały przerwane przez błędy, takie jak zacięcia papieru i brakujące materiały eksploatacyjne. 4. Wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć i wdrożyć następujące aplikacje niewymagające instalacji w środowisku zamawiającego (np. aplikacje webowe) wraz z poświadczeniami dostępowymi dla administratora oraz możliwością rejestracji min. 250 użytkowników: a) Aplikację do obsługi serwisu wszystkich urządzeń: Aplikacja będzie służyła do zlecania usług serwisu oraz wymiany informacji pomiędzy Wykonawcą, a Zamawiającym by usługi mogły być zlecane o dowolnej porze doby. Aplikacja musi informować o dacie zlecenia usługi przez Zamawiającego, zaplanowanej dacie realizacji usługi oraz jej zakończeniu z opisem czy została wykonana poprawnie czy nie – te informacje będą niezbędne do weryfikacji czy Wykonawca realizuje usługi w czasie opisanym w umowie z Zamawiającym. Każde zlecenie musi być podpisane przez pracownika Zamawiającego i przez niego oznaczona poprawność wykonania zlecenia. Niezależnie od udostępnienia ww. aplikacji Wykonawca winien zapewnić możliwość zgłaszania awarii / wymiany materiałów eksploatacyjnych na podstawie zgłoszeń telefonicznych – na numer(y) telefonu(ów) wskazane na urządzeniach objętych zamówieniem. b) Aplikacja do obsługi administracyjnej, zarządzania flotą i wsparcia bezpieczeństwa środowiska IT: Aplikacja pochodząca od producenta oferowanych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych (z pominięciem drukarek atramentowych A3+ oraz urządzeń biurowych) 5. (zapis wykreślony) 6. Wyszczególnienie urządzeń stanowiących przedmiot zamówienia: a) 2 typy laserowych urządzeń drukujących mono A4, przeznaczonych do rozliczania za liczbę wydrukowanych stron i objętych usługą serwisowo-eksploatacyjną, b) 2 typy laserowych urządzeń wielofunkcyjnych mono A4, przeznaczonych do rozliczania za liczbę wydrukowanych stron i objętych usługą serwisowo-eksploatacyjną, c) 1 typ laserowego urządzenia wielofunkcyjnego kolorowego A4, przeznaczonego do rozliczania za liczbę wydrukowanych stron i objętego usługą serwisowo-eksploatacyjną, d) 1 typ laserowego urządzenia wielofunkcyjnego mono A3, przeznaczonego do rozliczania za liczbę wydrukowanych stron i objętego usługą serwisowo-eksploatacyjną. e) 1 typ laserowego urządzenia wielofunkcyjnego kolorowego A3, przeznaczonego do rozliczania za liczbę wydrukowanych stron i objętego usługą serwisowo-eksploatacyjną. f) 1 typ atramentowego urządzenia A3+ do nadruku okładek do akt, przeznaczonego do rozliczania za liczbę wydrukowanych stron i objętych usługą serwisowo-eksploatacyjną – strony rozliczane w miesiącu, w którym dostarczono Zamawiającemu zamówiony tusz – rozliczana jest tożsama ilość wydruków przewidziana do zadruku stron A4 tak jak ją określił producent w oficjalnym dokumencie (= wydajność danego pojemnika z tuszem wskazana w szczególności na jego opakowaniu). g) 1 typ urządzenia drukującego i kodującego etykiety RFID, h) 1 typ skanera dokumentowego z podajnikiem.
Interne Kennung: G.261.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż podstawowy (35 dni), gdyż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sąd Okręgowy w Bydgoszczy (Zadanie #1)
Beschreibung: Dzierżawa i bieżąca obsługa drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukująco-kopiująco-skanujących oraz urządzeń biurowych w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy: 10 typów urządzeń (szczegóły w Rozdziale II SWZ pt. OPZ), w tym 4 z opcjami (dodatkowe podajniki na papier), rozlokowanych w 6 lokalizacjach, z czego 5 na terenie Bydgoszczy, a jedna w Szubinie. Szacowana średnia miesięczna ilość wydruków: - wydruk czarny (A4 | A3=A4*2) - 304 000 szt. - wydruk kolor (A4 | A3=A4*2) - 1 250 szt. - wydruk czarny A3 (wg wydajności tuszy) - 7 500 szt. UWAGA: zmiana parametrów urządzeń - wg informacji zawartych w pkt. 2.1. przedmiotowego ogłoszenia!
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji tak dodatniej, jak i ujemnej w zakresie ±20% wartości zamówienia w każdym z zadań częściowych ustanowionych w postępowaniu. Szczegóły dot. prawa opcji zawarte są w OPZ.
Los: LOT-0002
Titel: Sąd Rejonowy w Mogilnie (Zadanie #2)
Beschreibung: Dzierżawa i bieżąca obsługa drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukująco-kopiująco-skanujących oraz urządzeń biurowych w Sądzie Rejonowym w Mogilnie: 8 typów urządzeń (szczegóły w Rozdziale II SWZ pt. OPZ), rozlokowanych w 1 lokalizacji. Szacowana średnia miesięczna ilość wydruków: - wydruk czarny (A4 | A3=A4*2) - 41 000 szt. - wydruk kolor (A4 | A3=A4*2) - 250 szt. - wydruk czarny A3 (wg wydajności tuszy) - 1 500 szt. UWAGA: zmiana parametrów urządzeń - wg informacji zawartych w pkt. 2.1. przedmiotowego ogłoszenia!
Los: LOT-0003
Titel: Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią (Zadanie #3)
Beschreibung: Dzierżawa i bieżąca obsługa drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukująco-kopiująco-skanujących oraz urządzeń biurowych w Sądzie Rejonowym w Nakle nad Notecią: 6 typów urządzeń (szczegóły w Rozdziale II SWZ pt. OPZ), w tym 2 z opcjami (dodatkowe podajniki na papier), rozlokowanych w 1 lokalizacji. Szacowana średnia miesięczna ilość wydruków: - wydruk czarny (A4 | A3=A4*2) - 81 000 szt. - wydruk czarny A3 (wg wydajności tuszy) - 2 500 szt. UWAGA: zmiana parametrów urządzeń - wg informacji zawartych w pkt. 2.1. przedmiotowego ogłoszenia!
Los: LOT-0004
Titel: Sąd Rejonowy w Szubinie (Zadanie #4)
Beschreibung: Dzierżawa i bieżąca obsługa drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukująco-kopiująco-skanujących oraz urządzeń biurowych w Sądzie Rejonowym w Szubinie: 7 typów urządzeń (szczegóły w Rozdziale II SWZ pt. OPZ), w tym 1 z opcjami (dodatkowe podajniki na papier), rozlokowanych w 1 lokalizacji. Szacowana średnia miesięczna ilość wydruków: - wydruk czarny (A4 | A3=A4*2) - 71 000 szt. - wydruk czarny A3 (wg wydajności tuszy) - 1 500 szt. UWAGA: zmiana parametrów urządzeń - wg informacji zawartych w pkt. 2.1. przedmiotowego ogłoszenia!
Los: LOT-0005
Titel: Sąd Rejonowy w Tucholi (Zadanie #5)
Beschreibung: Dzierżawa i bieżąca obsługa drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukująco-kopiująco-skanujących oraz urządzeń biurowych w Sądzie Rejonowym w Tucholi: 5 typów urządzeń (szczegóły w Rozdziale II SWZ pt. OPZ), w tym 2 z opcjami (dodatkowe podajniki na papier), rozlokowanych w 3 lokalizacjach. Szacowana średnia miesięczna ilość wydruków: - wydruk czarny (A4 | A3=A4*2) - 81 000 szt. - wydruk czarny A3 (wg wydajności tuszy) - 2 000 szt. UWAGA: zmiana parametrów urządzeń - wg informacji zawartych w pkt. 2.1. przedmiotowego ogłoszenia!
Los: LOT-0006
Titel: Sąd Rejonowy w Żninie (Zadanie #6)
Beschreibung: Dzierżawa i bieżąca obsługa drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukująco-kopiująco-skanujących oraz urządzeń biurowych w Sądzie Rejonowym w Żninie: 7 typów urządzeń (szczegóły w Rozdziale II SWZ pt. OPZ), w tym 1 z opcjami (dodatkowe podajniki na papier), rozlokowanych w 1 lokalizacji. Szacowana średnia miesięczna ilość wydruków: - wydruk czarny (A4 | A3=A4*2) - 46 000 szt. - wydruk czarny A3 (wg wydajności tuszy) - 1 500 szt. UWAGA: zmiana parametrów urządzeń - wg informacji zawartych w pkt. 2.1. przedmiotowego ogłoszenia!