489393-2026 - Wettbewerb
Litauen – Kugelsichere Westen – Neperšaunamosios liemenės
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Neperšaunamosios liemenės
Beschreibung: Pirkimo objektas – šarvinės liemenės. Perkamų prekių apimtys, techniniai reikalavimai, sutarties vykdymo sąlygos apibrėžti šiose pirkimo sąlygose, pirkimo sąlygų 1 priede „Techninė specifikacija“ ir 7 priede „Sutarties projektas“.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35815100 Kugelsichere Westen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: žr. pirkimo dokumentuose