2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy zbóż paszowych dla ryb dla RZD w Zatorze
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zbóż paszowych dla ryb, z przeznaczeniem dla gospodarstwa rybackiego Zamawiającego. Zamówienie obejmuje dostawy następującego asortymentu: Część 1: 1.1. Pasze – szacunkowa ilość zamówienia: 160 000 kg. • Pszenica paszowa: Ziarno zdrowe, dojrzałe, o swoistym zapachu, bez oznak stęchlizny, pleśni oraz śladów żerowania szkodników magazynowych. Wilgotność maksymalna 14,5%, zanieczyszczenia ogółem maksymalnie 5%. (10 000 kg) • Pszenżyto paszowe: Ziarno zdrowe, dojrzałe, o swoistym zapachu, bez oznak stęchlizny, pleśni oraz śladów żerowania szkodników magazynowych. Wilgotność maksymalna 14,5%, zanieczyszczenia ogółem maksymalnie 5% (150 000 kg) Część 2: 1.2. Pasze– szacunkowa ilość zamówienia: 400 000 kg. • Pszenica paszowa: Ziarno zdrowe, dojrzałe, o swoistym zapachu, bez oznak stęchlizny, pleśni oraz śladów żerowania szkodników magazynowych. Wilgotność maksymalna 14,5%, zanieczyszczenia ogółem maksymalnie 5%. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 A i 1B do swz. 2. Zamawiający przewiduje zamówienie w ramach prawa opcji, jednak nie więcej niż 25% wartości umowy za zamówienie podstawowe w części 1. Realizacja dostaw w ramach prawa opcji będzie na tych samych zasadach co zamówienie w prawie opcji.
Interne Kennung: DPiZP.260.28.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15700000 Tierfuttermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zbóż paszowych dla ryb, z przeznaczeniem dla gospodarstwa rybackiego Zamawiającego. Zamówienie obejmuje dostawy następującego asortymentu: Część 1: 1.1. Pasze – szacunkowa ilość zamówienia: 160 000 kg. • Pszenica paszowa: Ziarno zdrowe, dojrzałe, o swoistym zapachu, bez oznak stęchlizny, pleśni oraz śladów żerowania szkodników magazynowych. Wilgotność maksymalna 14,5%, zanieczyszczenia ogółem maksymalnie 5%. (10 000 kg) • Pszenżyto paszowe: Ziarno zdrowe, dojrzałe, o swoistym zapachu, bez oznak stęchlizny, pleśni oraz śladów żerowania szkodników magazynowych. Wilgotność maksymalna 14,5%, zanieczyszczenia ogółem maksymalnie 5% (150 000 kg) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 A do swz.
Interne Kennung: DPiZP. 260.28.2026_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zamówienie w ramach prawa opcji, jednak nie więcej niż 25% wartości umowy za zamówienie podstawowe w części 1. Realizacja dostaw w ramach prawa opcji będzie na tych samych zasadach co zamówienie w prawie opcji.
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zbóż paszowych dla ryb, z przeznaczeniem dla gospodarstwa rybackiego Zamawiającego. Zamówienie obejmuje dostawy następującego asortymentu: Część 2: 1.2. Pasze– szacunkowa ilość zamówienia: 400 000 kg. • Pszenica paszowa: Ziarno zdrowe, dojrzałe, o swoistym zapachu, bez oznak stęchlizny, pleśni oraz śladów żerowania szkodników magazynowych. Wilgotność maksymalna 14,5%, zanieczyszczenia ogółem maksymalnie 5%. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1B do swz.
Interne Kennung: DPiZP. 260.28.2026_2