489451-2025 - Ergebnis
Tschechien – Baumpflege – Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění těžebních činností 2020+ (DNS)
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung35921-2019
Interne Kennung099/2019/142
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0018
TitelVýzva k podání nabídek č. 89 v kategorii 62 - Výroba dříví kombinovanou technologií KŘ Karlovy Vary, LS Přimda, revír 4, 5, 6
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 89 v kategorii 62 - Výroba dříví kombinovanou technologií KŘ Karlovy Vary, LS Přimda, revír 4, 5, 6
Interne Kennung099/2019/142/3855
LosLOT-0016
TitelVýzva k podání nabídek č. 88 v kategorii 62 - Výroba dříví kombinovanou technologií KŘ Karlovy Vary, LS Přimda, revír 7 a 8
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 88 v kategorii 62 - Výroba dříví kombinovanou technologií KŘ Karlovy Vary, LS Přimda, revír 7 a 8
Interne Kennung099/2019/142/3853
LosLOT-0015
TitelVýzva k podání nabídek č. 87 v kategorii 62 - Výroba dříví kombinovanou technologií KŘ Karlovy Vary, LS Přimda, revíry 1 a 2
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 87 v kategorii 62 - Výroba dříví kombinovanou technologií KŘ Karlovy Vary, LS Přimda, revíry 1 a 2
Interne Kennung099/2019/142/3852
LosLOT-0014
TitelVýzva k podání nabídek č. 129 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 8 Ždánov
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 129 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 8 Ždánov
Interne Kennung099/2019/142/3851
LosLOT-0013
TitelVýzva k podání nabídek č. 182 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinací technologií LS Železná Ruda Revír 2 Jezera
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 182 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinací technologií LS Železná Ruda Revír 2 Jezera
Interne Kennung099/2019/142/3850
LosLOT-0017
TitelVýzva k podání nabídek č. 51 v kategorii 39 - LS Jeseník, manipulace dříví jaro 2025 - Karlovice
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 51 v kategorii 39 - LS Jeseník, manipulace dříví jaro 2025 - Karlovice
Interne Kennung099/2019/142/3854
LosLOT-0012
TitelVýzva k podání nabídek č. 128 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 3 Pancíř
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 128 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 3 Pancíř
Interne Kennung099/2019/142/3849
LosLOT-0019
TitelVýzva k podání nabídek č. 182 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Uherčice, probírky
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 182 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Uherčice, probírky
Interne Kennung099/2019/142/3856
LosLOT-0011
TitelVýzva k podání nabídek č. 50 v kategorii 39 - LS Jeseník, přibližování hnědé hmoty, 2025
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 50 v kategorii 39 - LS Jeseník, přibližování hnědé hmoty, 2025
Interne Kennung099/2019/142/3847
LosLOT-0020
TitelVýzva k podání nabídek č. 55 v kategorii 19 - Výroba dříví komplexní četou na LS Dvůr Králové, revíry Ruprechtice, Rožmitál, Hronov, Adršpach
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 55 v kategorii 19 - Výroba dříví komplexní četou na LS Dvůr Králové, revíry Ruprechtice, Rožmitál, Hronov, Adršpach
Interne Kennung099/2019/142/3857