See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników i sprzętu laboratoryjnego I znak sprawy ZOZ/DZP/PN/4/26
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa odczynników i sprzętu laboratoryjnego I dla ZOZ w Oławie, ul. Baczyńskiego 1 2. Zamówienie obejmuje swoim zakresem 11 zadań: Przedmiot zamówienia Zadanie nr 1 - Odczynniki do koagulologii /Laboratorium/ Zadanie nr 2 - Testy do automatycznej identyfikacji i lekowrażliwości drobnoustrojów wraz z dzierżawą aparatu Zadanie nr 3 – Odczynniki /Laboratorium/ Zadanie nr 4 - Panele narkotykowe Zadanie nr 5 - Testy diagnostyczne laboratoryjne Zadanie nr 6 - Testy do oznaczania MIC środków przeciwgrzybiczych Zadanie nr 7 - Bakteriologia – Podłoża stałe, płynne i chromogenne Zadanie nr 8 - Szczepy kontrolne Zadanie nr 9 - Bakteriologia – Testy lateksowe i identyfikacyjne dla mikroorganizmów Zadanie nr 10 - Materiały kontrolne do zewnętrznej oceny jakości: pasożyty w kale Zadanie nr 11 - BAKTERIOLOGIA - krążki antybiotykowe, diagnostyczne i paski gradientowe 3. Ilości, charakterystykę oraz parametry techniczno-użytkowe przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 9 Formularzy asortymentowo-cenowym, Załączniku nr 2-1, 2-2 oraz Załącznikach nr 1, 5 i 5d do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ). 4. Ilości zawarte w Załączniku nr 9 są ilościami orientacyjnymi. Zamawiający sukcesywnie w miarę występujących potrzeb będzie każdorazowo ustalał wielkość zamówienia (rodzaj i ilość artykułów, które należy dostarczyć). 5. Wykonawca nie będzie domagał się realizacji pełnej ilości przedmiotu zamówienia opisanego w Załączniku nr 9, a także nie będzie domagał się od Zamawiającego odszkodowania z tego tytułu, z zastrzeżeniem, że Zamawiający wykorzysta nie mniej niż 60% asortymentu.
Vorherige Bekanntmachung: 88993-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Odczynniki do koagulologii /Laboratorium/
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Odczynniki do koagulologii /Laboratorium/ - zgodnie z Załącznikiem nr 9 i 2-1 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Testy do automatycznej identyfikacji i lekowrażliwości drobnoustrojów wraz z dzierżawą aparatu
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Testy do automatycznej identyfikacji i lekowrażliwości drobnoustrojów wraz z dzierżawą aparatu - zgodnie z Załącznikiem nr 9 i 2-2 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Odczynniki /Laboratorium/
Beschreibung: Zadanie nr 3 – Odczynniki /Laboratorium/ - zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Panele narkotykowe
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Panele narkotykowe - zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Testy diagnostyczne laboratoryjne
Beschreibung: Zadanie nr 5 - Testy diagnostyczne laboratoryjne - zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Testy do oznaczania MIC środków przeciwgrzybiczych
Beschreibung: Zadanie nr 6 - Testy do oznaczania MIC środków przeciwgrzybiczych - zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Bakteriologia – Podłoża stałe, płynne i chromogenne
Beschreibung: Zadanie nr 7 - Bakteriologia – Podłoża stałe, płynne i chromogenne - zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Szczepy kontrolne
Beschreibung: Zadanie nr 8 - Szczepy kontrolne - zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Bakteriologia – Testy lateksowe i identyfikacyjne dla mikroorganizmów
Beschreibung: Zadanie nr 9 - Bakteriologia – Testy lateksowe i identyfikacyjne dla mikroorganizmów - zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Materiały kontrolne do zewnętrznej oceny jakości: pasożyty w kale
Beschreibung: Zadanie nr 10 - Materiały kontrolne do zewnętrznej oceny jakości: pasożyty w kale - zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - BAKTERIOLOGIA - krążki antybiotykowe, diagnostyczne i paski gradientowe
Beschreibung: Zadanie nr 11 - BAKTERIOLOGIA - krążki antybiotykowe, diagnostyczne i paski gradientowe - zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ