2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klášter Želiv – RE-GENERACE VEŘEJNĚ PŘÍSTUPNÝCH PLOCH KLÁŠTER ŽELIV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je úprava veřejného prostranství, které se nachází v areálu premonstrátského kláštera v Želivě. Stav veřejného prostranství je v neutěšeném stavu. Hlavním cílem je revitalizace, modernizace a dostupnost stávajících využívaných veřejných prostranství ve vazbě na zelenou infrastrukturu a revitalizace a úprava nevyužívaných ploch, vznik a dostupnost nového veřejného prostranství ve vazbě na zelenou infrastrukturu. Předmětem veřejné zakázky jsou dílčí části, lokality. Prostor nádvoří kláštera – členěný na část pobytovou a na část parkoviště, Opatská zahrada, meziprostor mezi Prelaturou a Úřednickým domem a okolí kolem Panského rybníka. Dále viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: N006/25/V00009882
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45432112 Verlegen von Bodenplatten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0001