2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do wykonania bad. metodami biol. molek. w kierunku jednoczesnego wykrycia materiału genetycznego wirusów RNA HIV, RNA HCV, DNA HBV w pulach osocza oraz archiwizację metodą całkowicie automatyczną, wraz z wymaganymi kontrolami/kalibratorami i niezbędnymi materiałami zużywalnymi i eksploatacyjnymi dla 288 000 donacji oraz dzierżawą automatycznych analizatorów diagnostycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do wykonania badań metodami biologii molekularnej w kierunku jednoczesnego wykrycia materiału genetycznego wirusów RNA HIV, RNA HCV, DNA HBV w pulach osocza oraz z archiwizację metodą całkowicie automatyczną, wraz z wymaganymi kontrolami/kalibratorami i niezbędnymi materiałami zużywalnymi i eksploatacyjnymi dla 288 000 donacji oraz dzierżawą automatycznych analizatorów diagnostycznych z całkowitym oprzyrządowaniem wraz z podłączeniem tej aparatury do posiadanego systemu komputerowego i transmisją wyników badań na okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza odbycie wizji lokalnej na wniosek Wykonawcy w celu zapoznania się z rozkładem pomieszczeń laboratoryjnych, w których Wykonawca zainstaluje aparaturę do wykonywania badań metodami biologii molekularnej w kierunku jednoczesnego wykrycia materiału genetycznego wirusów RNA HIV, RNA HCV, DNA HBV w pulach osocza oraz z archiwizację metodą całkowicie automatyczną. Odbycie wizji lokalnej jest nieobowiązkowe i nie skutkuje odrzuceniem oferty w myśl art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.
Interne Kennung: DTZ.261.11 ZP.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33124100 Diagnostikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odczynników do wykonania badań metodami biol. molek. w kierunku jednoczesnego wykrycia materiału genetycznego wirusów RNA HIV, RNA HCV, DNA HBV w pulach osocza oraz archiwizację metodą całkowicie automatyczną, wraz z wymaganymi kontrolami/kalibratorami i niezbędnymi materiałami zużywalnymi i eksploatacyjnymi dla 288 000 donacji oraz dzierżawą automatycznych analizatorów diagnostycznych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w zależności od potrzeb z opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, która nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy. 1.1 Rodzaj i maksymalna wartość opcji: Zamawiającemu w ramach opcji przysługuje w okresie trwania umowy zwiększenie zakupu tego samego przedmiotu zamówienia maksymalnie o dodatkowe 20% zamówienia podstawowego. Realizacja opcji odbywa się na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy. 1.2. Okoliczności skorzystania z opcji: Zamawiający skorzysta z prawa opcji w przypadku wzrostu liczby zleceń na wykonanie badań pozwalających na jednoczesne wykrycie materiału genetycznego trzech wirusów: DNA HBV, RNA HCV, RNA HIV w pulach osocza metodą całkowicie automatyczną, na który składa się odpowiednia aparatura oraz dedykowane do niej odczynniki, wraz z wymaganymi materiałami zużywalnymi i eksploatacyjnymi oraz w przypadku zrealizowania w całości zamówienia podstawowego w okresie umownym. Opcja jest jednostronnym dyskrecjonalnym uprawnieniem Zamawiającego, który może z każdej ww. opcji skorzystać w całości, skorzystać w części lub w ogóle nie skorzystać, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia. Podstawą rozliczenia zamówienia objętego opcją będzie cena jednostkowa brutto za produkt podany w ofercie wykonawcy.