2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa probówek dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa probówek dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie tj. Część nr 1 - Dostawa probówek jednorazowych do homogenizacji twardszych tkanek, Część nr 2 - Dostawa probówek ogólnego zastosowania.
Vorherige Bekanntmachung: 253542-2026
Interne Kennung: WIW-AD.272.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Dostawa probówek ogólnego zastosowania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa probówek ogólnego zastosowania.
Interne Kennung: WIW-AD.272.20.2026 - Część nr 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Przedmiot zamówienia w ilości określonej w Załączniku nr 1 do SWZ – tabela pt. „Zakres podstawowy” - stanowi zakres podstawowy zamówienia. W przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych badań, Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w maksymalnej ilości określonej w Załączniku nr 1 do SWZ – tabela pt. „Zakres objęty prawem opcji”. Wykorzystanie prawa opcji nie jest obowiązkowe dla Zamawiającego. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Prawo opcji będzie realizowane poprzez pisemne zamówienia (minimum 21 dni przed terminem dostawy przedmiotu zamówienia wskazanym w harmonogramie realizacji z zakresu objętego prawem opcji – Załącznik nr 2 do SWZ), kierowane przez Zamawiającego do Wykonawcy. Zamówienia będą określały m.in. ilość, termin, adres dostarczenia oraz numer umowy na podstawie której realizowane jest prawo opcji.