See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky IT + AV techniky od 2024
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v tomto DNS budou za zadavatelem stanovených obchodních podmínek dodávky: - osobních počítačů stolních i přenosných (notebooků, ultrabooků a tabletů), - pracovních stanic, - monitorů, tiskáren a dalšího zařízení souvisejícího s počítači, - dataprojektorů a další audiovizuální techniky, - serverů. Součásti uvedených dodávek může být i montáž a instalace v místě plnění. Předmět konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy specifikován ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 zákona.
Vorherige Bekanntmachung: 346896-2024
Interne Kennung: DNS/03/9560/2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Dodávka IT techniky 11/2025
Beschreibung: 8 ks notebook 3 ks tablet 4 ks LCD 5 ks dokovací stanice 1 ks PC
Interne Kennung: 75/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Dodávka IT techniky 8/2025
Beschreibung: 1 ks notebook 4 ks tiskárna
Interne Kennung: 61/9560/2025
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0027
Titel: Dodávka IT techniky 13/2025
Beschreibung: 3 ks PC 3 ks notebook 2 ks tablet 5 ks LCD
Interne Kennung: 85/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0026
Titel: Dodávka IT techniky 12/2025
Beschreibung: 1 ks LCD 5 ks notebook
Interne Kennung: 76/9560/2025
Los: LOT-0029
Titel: Dodávka IT techniky 14/2025
Beschreibung: 1 ks tablet 4 ks notebook 3 ks LCD 3 ks PC
Interne Kennung: 92/9560/2025
Los: LOT-0005
Titel: Dodávka IT techniky 10/2025
Beschreibung: 1 ks NB
Interne Kennung: 71/9560/2025
Los: LOT-0004
Titel: Dodávka IT techniky 9/2025
Beschreibung: 1 ks PC
Interne Kennung: 62/9560/2025
Los: LOT-0028
Titel: Dodávka IT techniky 15/2025
Beschreibung: 3 ks notebook 1 ks dataprojektor 19 ks PC 18 ks LCD
Interne Kennung: 100/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30214000 Arbeitsplätze, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová smlouva na dodávky IT techniky v 2.Q 2025
Beschreibung: Předmětem této zakázky je rámcová smlouva na dodávky IT techniky, jejichž dodávky budou předmětem plnění poskytovaným prodávajícím na základě jednotlivých objednávek. Předmět dodávek včetně záručních podmínek a pozáručních oprav je specifikován v příloze č. 1 a příloze č. 2 smlouvy.
Interne Kennung: 54/9560/2025
Los: LOT-0002
Titel: Rámcová smlouva na dodávky tiskáren v 2.Q 2025
Beschreibung: Předmětem této zakázky je rámcová smlouva na dodávky kancelářských tiskáren, jejichž dodávky budou předmětem plnění poskytovaným prodávajícím na základě jednotlivých objednávek. Předmět dodávek včetně záručních podmínek a pozáručních oprav je specifikován v příloze č. 1 a příloze č. 2 smlouvy.
Interne Kennung: 55/9560/2025
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0030
Titel: Dodávka IT techniky 17/2025
Beschreibung: 3 ks notebook 2 ks tablet
Interne Kennung: 112/9560/2025
Los: LOT-0032
Titel: Rámcová smlouva na dodávky tiskáren v 3.Q 2025
Interne Kennung: 119/9560/2025
Los: LOT-0031
Titel: Dodávka IT techniky 18/2025
Beschreibung: 7 ks notebook 45 ks PC 40 ks LCD 1 ks videoprojektor
Interne Kennung: 113/9560/2025