2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění komplexních marketingových a reklamních služeb pro ČRo
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění komplexních marketingových a reklamních služeb pro Český rozhlas (dále jen „ČRo“), spočívající v marketingových aktivitách s důrazem na celoplošný zásah a se zaměřením na strategii, kreativitu a implementaci (ATL) a marketingových aktivitách s důrazem na regionální působnost a zaměřením na event marketing, produkci a další formy komunikace dle specifických potřeb ČRo (BTL). V rámci jednotlivých konkrétních segmentů předmětu plnění veřejné zakázky zadavatel požaduje následující: - Tvorba marketingových strategií - Realizace marketingových kampaní ATL i BTL - Online marketing (PPC kampaně, vytváření online grafiky) - Grafické práce, návrhy a design - Public relations (PR) - Marketingová analýza a reporting - Event management - Project managemet (příprava, plánování a koordinace marketingových kampaní, dohled nad výstupy z hlediska kreativity, relevance, sledování harmonogramu a včasné dokončení jednotlivých fází kampaně) Podrobný popis plnění je uveden v příloze č. 4 Zadávací dokumentace – Technická specifikace (dále jen „ZD“).
Interne Kennung: VZ50/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342000 Marketing, 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Tato změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky. Předpokládaná hodnota vyhrazené změny závazku činí 8.000.000,- Kč bez DPH. Zadavatel blíže vymezuje vyhrazenou změnu závazku jako: • výroba polepů na vozový park zadavatele, které se odlišují od standardizovaných polepů uvedených v příloze č. 3 této ZD - Tabulce pro výpočet nabídkové ceny (aktuální typy automobilů jsou také uvedeny v odkazu v příloze č. 4 této ZD – Technická specifikace); • pronájem, instalace a deinstalace pódií, plotů a konstrukcí pro osvětlovací a ozvučovací techniku včetně jejich provozu, které se odlišují od těch standardizovaných uvedených v příloze č. 3 této ZD - Tabulce pro výpočet nabídkové ceny (podia pro interiéry i exteriéry, bez či včetně různých typů střech, osvětlovací technika dle typu akce včetně příslušných ovládacích pultů; ozvučovací technika dle požadavků dramaturgie včetně příslušných ovládacích pultů, nášlapy, kabeláž a další doplňky nutné k instalaci, deinstalaci a provozu příslušné techniky - jejich počty, rozměry, výkon a další parametry se odvíjí od konkrétního typu akce); • pronájem, provoz, instalace a deinstalace projekční techniky - LED obrazovek, pláten, projektorů vč. příslušných odbavovacích pultů, které se odlišují od těch standardizovaných uvedených v příloze č. 3 této ZD - Tabulce pro výpočet nabídkové ceny; • pronájem stanů, přístřešků a sanitární techniky dle typu akce, kterou zadavatel předem nyní není schopen přesně specifikovat, její lokality a počtu návštěvníků vč. dopravy a které se odlišují od standardizovaných uvedených v příloze č. 3 této ZD - Tabulce pro výpočet nabídkové ceny; • pronájem elektrocentrál o výkonu dle typu akce a potřebných parametrů a které se odlišují od standardizovaných uvedených v příloze č. 3 této ZD - Tabulce pro výpočet nabídkové ceny; • výroba polepového materiálu, plachet a cedulí určených k odborné instalaci na budovy, stavby, na míru vyrobené konstrukce či mobiliář a které se odlišují od těch standardizovaných uvedených v příloze č. 3 této ZD - Tabulce pro výpočet nabídkové ceny; • zajištění převozu, instalace a deinstalace marketingových konstrukcí (zejména stany, nafukovadla, promo mobiliář – fotostěny, roll-upy, výstavní exponáty, promo tiskoviny a merche), které se odlišují od těch standardizovaných uvedených v příloze č. 3 této ZD - Tabulce pro výpočet nabídkové ceny. Zadavatel si vyhrazuje právo poptat výše uvedené služby dle ustanovení § 100 odst. 1 ZZVZ, neboť konkrétní předmět plnění těchto případných změn závazků není schopen v době vyhlášení zadávacího řízení předvídat či blíže specifikovat. Při faktickém plnění bude pak vždy vybraný dodavatel v rámci vyhrazené změny závazku podávat zadavateli konkrétní cenovou nabídku na požadované plnění, přičemž zadavatel tuto cenovou nabídku vždy bude porovnávat s cenami obvyklými za danou službu na relevantním trhu v místě a čase.