2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní servis prádla pro Krajskou nemocnici Liberec, a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění komplexního servisu prádla (KSP) pro jednotlivé nemocnice provozované zadavatelem. Veškeré činnosti zajišťované v rámci KSP musí směřovat k plynulému zásobovaní čistým prádlem při zajištění pravidelného sběru a odvozu špinavého prádla dle požadavků jednotlivých pracovišť objednatele. Součástí KSP jsou tyto činnosti: • pronájem prádla objednateli; • praní prádla a jeho další údržba; • distribuce čistého a špinavého prádla; • logistika spojená s poskytováním KSP; • identifikace systémového prádla a jeho elektronickou evidence s automatickým objednáváním KSP musí být poskytován v souladu s požadavky vyhlášky č. 306/2012 Sb., o podmínkách předcházení vzniku a šíření infekčních onemocnění a o hygienických požadavcích na provoz zdravotnických zařízení a vybraných zařízení sociálních služeb, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „vyhláška 306/2012 Sb.“).
Interne Kennung: VZ2026022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln, 85112100 Dienstleistungen im Bereich der Krankenhausbettwäsche, 39518000 Krankenhauswäsche, 50830000 Reparatur von Bekleidungsartikeln und Textilien
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85112100 Dienstleistungen im Bereich der Krankenhausbettwäsche, 50830000 Reparatur von Bekleidungsartikeln und Textilien, 39518000 Krankenhauswäsche, 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zadavatel si v souladu s §100 odst. 1 zákona vyhrazuje v odst. 11.5 ZD právo změny závazku ze Smlouvy o KSP spočívající v možnosti změny ceny z důvodu inflace. Podmínky uplatnění této výhrady jsou podrobně popsány v odst. 4 čl. VII návrhu Smlouvy o poskytování KSP. 2) Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy o KSP. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele. Tento postup může zadavatel uplatnit i opakovaně. Zadavatel v tomto případě uzavře smlouvu s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí, v podobě a v rozsahu smlouvy, jež byla součástí nabídky tohoto dodavatele, upravené v důsledku skutečnosti, že část předmětu plnění této smlouvy o dílo byla provedena původním dodavatelem. Nový dodavatel tak bude realizovat pouze ty zbývající části plnění smlouvy o dílo, jež nebyly realizovány původním/předchozím dodavatelem. Zadavatel si zároveň vyhrazuje právo neuzavřít smlouvu s dodavatelem, který neprokáže splnění podmínek účasti původního zadávacího řízení; v tomto případě je objednatel oprávněn přistoupit k uzavření smlouvy s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí.