See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém ICT a AVT vybavení pro Slezskou univerzitu v Opavě pro období 2022 - 2027
Beschreibung: Předmětem jednotlivých veřejných zakázek zadávaných prostřednictvím DNS bude za stanovených technických a obchodních podmínek dodávka standardního ICT a AVT vybavení, a to zejména následujících výrobků: - osobní počítače, - notebooky - tablety, - monitory, - tiskárny a multifunkční zařízení (v kombinaci tiskárna, skener a kopírka) pro kancelářské použití, - 3D tiskárny pro kancelářské a vzdělávací účely, - ICT komponenty a periférie (klávesnice, myši, přenosná média pro ukládání dat apod.), - dataprojektory, kamery, fotoaparáty, zobrazovací a náhledové monitory, mikrofony, studiové osvětlení, reproduktory, a další audiovizuální technika. Podrobná specifikace předmětu jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS, včetně technických, obchodních a smluvních podmínek, bude vymezena v jednotlivých výzvách k podání nabídek dle §141 ZZVZ.
Vorherige Bekanntmachung: 468192-2022
Interne Kennung: P22V00000018
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Toto souhrnné oznámení se týká veřejných zakázek zadávaných v předmětném DNS v průběhu 2. čtvrtletí 2025.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30214000 Arbeitsplätze, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32322000 Multimediaausrüstung, 30232000 Peripheriegeräte, 30234000 Speichermedien, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen
5. Los
Los: LOT-0002