See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych (chemioterapia, programy lekowe) - 71 części
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych (chemioterapia, programy lekowe) - 71 części
Interne Kennung: DZ-SZPZ.261.46.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Leki niezbędne do zapewnienia obowiązujących terapii, leki na ratunek życia, leczenie w zakresie nowych terapii.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Darbepoetyna alfa
Beschreibung: Część 1 - Darbepoetyna alfa
Interne Kennung: Część 1 - Darbepoetyna alfa
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Posaconazolum zaw.
Beschreibung: Część 2 - Posaconazolum zaw.
Interne Kennung: Część 2 - Posaconazolum zaw.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Ondansetronum inj.
Beschreibung: Część 3 - Ondansetronum inj.
Interne Kennung: Część 3 - Ondansetronum inj.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Bortezomibum
Beschreibung: Część 4 - Bortezomibum
Interne Kennung: Część 4 - Bortezomibum
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Bendamustinum hydrochloridum
Beschreibung: Część 5 - Bendamustinum hydrochloridum
Interne Kennung: Część 5 - Bendamustinum hydrochloridum
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Anagrelidum
Beschreibung: Część 6 - Anagrelidum
Interne Kennung: Część 6 - Anagrelidum
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Vincristinum
Beschreibung: Część 7 - Vincristinum
Interne Kennung: Część 7 - Vincristinum
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Bleomycini sulfas
Beschreibung: Część 8 - Bleomycini sulfas
Interne Kennung: Część 8 - Bleomycini sulfas
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Ondansetronum tabl.
Beschreibung: Część 9 - Ondansetronum tabl.
Interne Kennung: Część 9 - Ondansetronum tabl.
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Doxorubicinum liposomanum nonpegylatum
Beschreibung: Część 10 - Doxorubicinum liposomanum nonpegylatum
Interne Kennung: Część 10 - Doxorubicinum liposomanum nonpegylatum
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Cisplatinum
Beschreibung: Część 11 - Cisplatinum
Interne Kennung: Część 11 - Cisplatinum
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Netupitantum + Palonosetroni hydr.
Beschreibung: Część 12 - Netupitantum + Palonosetroni hydr.
Interne Kennung: Część 12 - Netupitantum + Palonosetroni hydr.
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Doxorubicinum
Beschreibung: Część 13 - Doxorubicinum
Interne Kennung: Część 13 - Doxorubicinum
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Elranatamab
Beschreibung: Część 14 - Elranatamab
Interne Kennung: Część 14 - Elranatamab
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Acidum zoledronicum
Beschreibung: Część 15 - Acidum zoledronicum
Interne Kennung: Część 15 - Acidum zoledronicum
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Arsenicum Trioxidum
Beschreibung: Część 16 - Arsenicum Trioxidum
Interne Kennung: Część 16 - Arsenicum Trioxidum
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Midostaurinum
Beschreibung: Część 17 - Midostaurinum
Interne Kennung: Część 17 - Midostaurinum
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Hydroxycarbamidum
Beschreibung: Część 18 - Hydroxycarbamidum
Interne Kennung: Część 18 - Hydroxycarbamidum
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Pegasparagasum
Beschreibung: Część 19 - Pegasparagasum
Interne Kennung: Część 19 - Pegasparagasum
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Peginterferonum alfa-2a
Beschreibung: Część 20 - Peginterferonum alfa-2a
Interne Kennung: Część 20 - Peginterferonum alfa-2a
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Carboplatinum
Beschreibung: Część 21 - Carboplatinum
Interne Kennung: Część 21 - Carboplatinum
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - Gemcitabinum
Beschreibung: Część 22 - Gemcitabinum
Interne Kennung: Część 22 - Gemcitabinum
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 - Imatynibum tabl.
Beschreibung: Część 23 - Imatynibum tabl.
Interne Kennung: Część 23 - Imatynibum tabl.
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - Ixazomibum
Beschreibung: Część 24 - Ixazomibum
Interne Kennung: Część 24 - Ixazomibum
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 - Mesnum
Beschreibung: Część 25 - Mesnum
Interne Kennung: Część 25 - Mesnum
Los: LOT-0027
Titel: Część 26 - Cyclophosphamidum fiol.
Beschreibung: Część 26 - Cyclophosphamidum fiol.
Interne Kennung: Część 26 - Cyclophosphamidum fiol.
Los: LOT-0028
Titel: Część 27 - Dacarbazinum
Beschreibung: Część 27 - Dacarbazinum
Interne Kennung: Część 27 - Dacarbazinum
Los: LOT-0029
Titel: Część 28 - Cytarabinum roztwór fiol.
Beschreibung: Część 28 - Cytarabinum roztwór fiol.
Interne Kennung: Część 28 - Cytarabinum roztwór fiol.
Los: LOT-0030
Titel: Część 29 - Etoposidum
Beschreibung: Część 29 - Etoposidum
Interne Kennung: Część 29 - Etoposidum
Los: LOT-0031
Titel: Część 30 - Methotrexatum 5g/50ml fiol.
Beschreibung: Część 30 - Methotrexatum 5g/50ml fiol.
Interne Kennung: Część 30 - Methotrexatum 5g/50ml fiol.
Los: LOT-0032
Titel: Część 31 - Tocilizumabum
Beschreibung: Część 31 - Tocilizumabum
Interne Kennung: Część 31 - Tocilizumabum
Los: LOT-0033
Titel: Część 32 - Rasburicasum fiol.
Beschreibung: Część 32 - Rasburicasum fiol.
Interne Kennung: Część 32 - Rasburicasum fiol.
Los: LOT-0034
Titel: Część 33 - Vinorelbinum fiol.
Beschreibung: Część 33 - Vinorelbinum fiol.
Interne Kennung: Część 33 - Vinorelbinum fiol.
Los: LOT-0035
Titel: Część 34 - Mercaptopurinum
Beschreibung: Część 34 - Mercaptopurinum
Interne Kennung: Część 34 - Mercaptopurinum
Los: LOT-0036
Titel: Część 35 - Melphalanum, Chlorambucilum, Busulfanum tabl., Tioguaninum
Beschreibung: Część 35 - Melphalanum, Chlorambucilum, Busulfanum tabl., Tioguaninum
Interne Kennung: Część 35 - Melphalanum, Chlorambucilum, Busulfanum tabl., Tioguaninum
Los: LOT-0037
Titel: Część 36 - Nelarabinum
Beschreibung: Część 36 - Nelarabinum
Interne Kennung: Część 36 - Nelarabinum
Los: LOT-0038
Titel: Część 37 - Aprepitantum kaps.
Beschreibung: Część 37 - Aprepitantum kaps.
Interne Kennung: Część 37 - Aprepitantum kaps.
Los: LOT-0039
Titel: Część 38 - Cyclophosphamidum tabl.
Beschreibung: Część 38 - Cyclophosphamidum tabl.
Interne Kennung: Część 38 - Cyclophosphamidum tabl.
Los: LOT-0040
Titel: Część 39 - Blinatumomabum
Beschreibung: Część 39 - Blinatumomabum
Interne Kennung: Część 39 - Blinatumomabum
Los: LOT-0041
Titel: Część 40 - Polatuzumabum vedotinum
Beschreibung: Część 40 - Polatuzumabum vedotinum
Interne Kennung: Część 40 - Polatuzumabum vedotinum
Los: LOT-0042
Titel: Część 41 - Dasatinibum
Beschreibung: Część 41 - Dasatinibum
Interne Kennung: Część 41 - Dasatinibum
Los: LOT-0043
Titel: Część 42 - Nilotynibum
Beschreibung: Część 42 - Nilotynibum
Interne Kennung: Część 42 - Nilotynibum
Los: LOT-0044
Titel: Część 43 - Obinutuzumabum
Beschreibung: Część 43 - Obinutuzumabum
Interne Kennung: Część 43 - Obinutuzumabum
Los: LOT-0045
Titel: Część 44 - Ruxolitinibum
Beschreibung: Część 44 - Ruxolitinibum
Interne Kennung: Część 44 - Ruxolitinibum
Los: LOT-0046
Titel: Część 45 - Givosiranum
Beschreibung: Część 45 - Givosiranum
Interne Kennung: Część 45 - Givosiranum
Los: LOT-0047
Titel: Część 46 - Bosutynib
Beschreibung: Część 46 - Bosutynib
Interne Kennung: Część 46 - Bosutynib
Los: LOT-0048
Titel: Część 47 - Siltuximabum
Beschreibung: Część 47 - Siltuximabum
Interne Kennung: Część 47 - Siltuximabum
Los: LOT-0049
Titel: Część 48 - Karfilzomib
Beschreibung: Część 48 - Karfilzomib
Interne Kennung: Część 48 - Karfilzomib
Los: LOT-0050
Titel: Część 49 - Daratumumabum s.c.
Beschreibung: Część 49 - Daratumumabum s.c.
Interne Kennung: Część 49 - Daratumumabum s.c.
Los: LOT-0051
Titel: Część 50 - Pomalidomidum
Beschreibung: Część 50 - Pomalidomidum
Interne Kennung: Część 50 - Pomalidomidum
Los: LOT-0052
Titel: Część 51 - Azacitidinum tabl.
Beschreibung: Część 51 - Azacitidinum tabl.
Interne Kennung: Część 51 - Azacitidinum tabl.
Los: LOT-0053
Titel: Część 52 - Nivolumabum
Beschreibung: Część 52 - Nivolumabum
Interne Kennung: Część 52 - Nivolumabum
Los: LOT-0054
Titel: Część 53 - Ponatinibum
Beschreibung: Część 53 - Ponatinibum
Interne Kennung: Część 53 - Ponatinibum
Los: LOT-0055
Titel: Część 54 - Inotuzumabum ozogamicini
Beschreibung: Część 54 - Inotuzumabum ozogamicini
Interne Kennung: Część 54 - Inotuzumabum ozogamicini
Los: LOT-0056
Titel: Część 55 - Fedratinibum
Beschreibung: Część 55 - Fedratinibum
Interne Kennung: Część 55 - Fedratinibum
Los: LOT-0057
Titel: Część 56 - Letermovirum
Beschreibung: Część 56 - Letermovirum
Interne Kennung: Część 56 - Letermovirum
Los: LOT-0058
Titel: Część 57 - Gemtuzumabum ozogamicinum
Beschreibung: Część 57 - Gemtuzumabum ozogamicinum
Interne Kennung: Część 57 - Gemtuzumabum ozogamicinum
Los: LOT-0059
Titel: Część 58 - Gilteritinibi fumaras
Beschreibung: Część 58 - Gilteritinibi fumaras
Interne Kennung: Część 58 - Gilteritinibi fumaras
Los: LOT-0060
Titel: Część 59 - Daunorubicini hydrochloridum + Cytarabinum
Beschreibung: Część 59 - Daunorubicini hydrochloridum + Cytarabinum
Interne Kennung: Część 59 - Daunorubicini hydrochloridum + Cytarabinum
Los: LOT-0061
Titel: Część 60 - Oxaliplatinum
Beschreibung: Część 60 - Oxaliplatinum
Interne Kennung: Część 60 - Oxaliplatinum
Los: LOT-0062
Titel: Część 61 - Denosumabum
Beschreibung: Część 61 - Denosumabum
Interne Kennung: Część 61 - Denosumabum
Los: LOT-0063
Titel: Część 62 - Luspaterceptum
Beschreibung: Część 62 - Luspaterceptum
Interne Kennung: Część 62 - Luspaterceptum
Los: LOT-0064
Titel: Część 63 - Elotuzumabum
Beschreibung: Część 63 - Elotuzumabum
Interne Kennung: Część 63 - Elotuzumabum
Los: LOT-0065
Titel: Część 64 - Ropeginterferonum alfa-2b
Beschreibung: Część 64 - Ropeginterferonum alfa-2b
Interne Kennung: Część 64 - Ropeginterferonum alfa-2b
Los: LOT-0066
Titel: Część 65 - Pegfilgrastimum
Beschreibung: Część 65 - Pegfilgrastimum
Interne Kennung: Część 65 - Pegfilgrastimum
Los: LOT-0067
Titel: Część 66 - Brentuximabum vedotinum
Beschreibung: Część 66 - Brentuximabum vedotinum
Interne Kennung: Część 66 - Brentuximabum vedotinum
Los: LOT-0068
Titel: Część 67 - Pegcetakoplan
Beschreibung: Część 67 - Pegcetakoplan
Interne Kennung: Część 67 - Pegcetakoplan
Los: LOT-0069
Titel: Część 68 - Anakinra
Beschreibung: Część 68 - Anakinra
Interne Kennung: Część 68 - Anakinra
Los: LOT-0070
Titel: Część 69 - Romiplostimum
Beschreibung: Część 69 - Romiplostimum
Interne Kennung: Część 69 - Romiplostimum
Los: LOT-0071
Titel: Część 70 - Epcoritamabum
Beschreibung: Część 70 - Epcoritamabum
Interne Kennung: Część 70 - Epcoritamabum
Los: LOT-0072
Titel: Część 71 - Eculizumabum
Beschreibung: Część 71 - Eculizumabum
Interne Kennung: Część 71 - Eculizumabum