489543-2026 - Wettbewerb
Polen – Taschenlampen – „Zakup i dostawa fabrycznie nowych latarek, będących wyposażeniem indywidualnym żołnierza dla 35 WOG i jednostek będących na zaopatrzeniu gospodarczym w Rejonie Odpowiedzialności w roku 2026”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup i dostawa fabrycznie nowych latarek, będących wyposażeniem indywidualnym żołnierza dla 35 WOG i jednostek będących na zaopatrzeniu gospodarczym w Rejonie Odpowiedzialności w roku 2026”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest:” Zakup i dostawa fabrycznie nowych latarek, będących wyposażeniem indywidualnym żołnierza dla 35 WOG i jednostek będących na zaopatrzeniu gospodarczym w Rejonie Odpowiedzialności w roku 2026”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku do umowy tj; WET - Wymagania Ekspoloatacyjno-Techniczne na dostawę latarek będących wyposażeniem indywidualnym żołnierza. Zamawiający wymaga, aby towar był dostarczony jako fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dopuszczony do obrotu oraz pierwszego gatunku. Latarka stanowiąca wyposażenie indywidualne żołnierza, wykonana w sposób umożliwiający bezawaryjną eksploatację w różnych warunkach
Interne Kennung32/SINŻ-SAP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31521320 Taschenlampen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup i dostawa fabrycznie nowych latarek, będących wyposażeniem indywidualnym żołnierza dla 35 WOG i jednostek będących na zaopatrzeniu gospodarczym w Rejonie Odpowiedzialności w roku 2026”.
BeschreibungZakup i dostawa fabrycznie nowych latarek, będących wyposażeniem indywidualnym żołnierza dla 35 WOG i jednostek będących na zaopatrzeniu gospodarczym w Rejonie Odpowiedzialności w roku 2026”.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust. 1 ustawy Pzp przewiduje możliwość zwiększenia dostaw w zakresie nie przekraczającym 300% wartości brutto. Ilość zamówionego towaru może ulec zmianie i uzależnione będzie od bieżących potrzeb zamawiającego i posiadanych środków finansowych .