2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie prac utrzymaniowych na ternie Parku Forty Korotyńskiego, Parku im. M. Skłodowskiej-Curie, Parku Pięciu Sióstr, Skweru im. Dobrego Maharadży oraz na terenach niezagospodarowanych. Nr postępowania: 7/2026/MDZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn.: Wykonywanie prac utrzymaniowych na terenie Parku Forty Korotyńskiego, Parku im. M. Skłodowskiej-Curie, Parku Pięciu Sióstr, Skweru im. Dobrego Maharadży oraz na terenach niezagospodarowanych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w opisie przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 210141-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie prac utrzymaniowych na ternie Parku Forty Korotyńskiego, Parku im. M. Skłodowskiej-Curie, Parku Pięciu Sióstr, Skweru im. Dobrego Maharadży oraz na terenach niezagospodarowanych
Interne Kennung: 7/2026/MDZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90511300 Müllsammlung