489611-2026 - Ergebnis
Polen – Schiffsanker – Dostawa fabrycznie nowych kotew strunowych z zaciskiem wieloszczękowym o minimalnej wytrzymałości na rozciąganie 500 kN oraz akcesoriów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowych kotew strunowych z zaciskiem wieloszczękowym o minimalnej wytrzymałości na rozciąganie 500 kN oraz akcesoriów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa, na rzecz Zamawiającego (do magazynów położonych w Bogdance, Nadrybiu, Stefanowie) kotew strunowych z zaciskiem wieloszczękowym o minimalnej wytrzymałości na rozciąganie 500 kN oraz akcesoriów. Kotwy strunowe z zaciskiem wieloszczękowym (komplety) o długościach całkowitych: 6,0 m, 7,0 m, 8,0 m, 9,0 m, 10,0 m, 11,0 i 12,0 m do zabudowy metodą iniekcyjną z iniekcją wykonywaną przez przewód umieszczony w żerdzi kotwy (między strunami). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung195955-2026
Interne Kennung1242/HZP/MRU/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34913800 Schiffsanker
5. Los
LosLOT-0000