2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont i przebudowa budynku przy Alei Franciszka Mamuszki 14 w Sopocie na Centrum Konferencyjno-Kulturalno-Edukacyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z wielobranżowym nadzorem autorskim oraz na jej podstawie wykonanie robót budowlanych w celu realizacji zadania, pn. „Remont i przebudowa budynku przy Alei Franciszka Mamuszki 14 w Sopocie na Centrum Konferencyjno-Kulturalno-Edukacyjne”. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo–kosztorysowej zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym, a następnie, na podstawie projektu wykonanie całości robót budowlanych i wszelkich innych czynności niezbędnych do wykonania zadania i następnie uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z wielobranżowym nadzorem autorskim oraz na jej podstawie wykonanie robót budowlanych w celu realizacji zadania, pn. „Remont i przebudowa budynku przy Alei Franciszka Mamuszki 14 w Sopocie na Centrum Konferencyjno-Kulturalno-Edukacyjne”. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo–kosztorysowej zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym, a następnie, na podstawie projektu wykonanie całości robót budowlanych i wszelkich innych czynności niezbędnych do wykonania zadania i następnie uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu. Zamawiający zaleca a nie wymaga, odbycia wizji w celu zapoznania się z warunkami realizacji zamówienia. Udział w wizji jest dobrowolny i pozostaje bez wpływu na ocenę złożonej oferty. Zakres zamówienia: Zadanie inwestycyjne składa się z 2 części: 1) Część I- Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę (etap I, II); 2) Cześć II- Wykonanie robót budowlanych wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie i pełnieniem nadzoru autorskiego (etap III, IV). Inwestycja jest realizowana w ramach zawartej z Bankiem Gospodarstwa Krajowego umowy pożyczki wspierającej zieloną transformację miast (Umowa nr ZT26-00793; 234/Fn/26).
Interne Kennung: ZP.271.23.2026.MSt.PG
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf