See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu kwaterunkowego o konstrukcji tapicerowanej, polowego, o konstrukcji metalowej i drewnianej
Beschreibung: Dostawa sprzętu kwaterunkowego o konstrukcji tapicerowanej, polowego, o konstrukcji metalowej i drewnianej
Interne Kennung: SSP/PN/1/D/7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ze względu na przydzielenie środków finansowych w miesiącu lipcu, pilną potrzebą wyposażenia hotelu Apollo, którego remont dobiega końca oraz potrzebą rozliczenia końcowego w bieżącym roku budżetowym.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu kwaterunkowego o konstrukcji tapicerowanej
Beschreibung: Dostawa sprzętu kwaterunkowego o konstrukcji tapicerowanej
Interne Kennung: SSP/PN/1/D/7/Element I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu ilości zamawianych pozycji asortymentowych objętych daną częścią zamówienia. Prawo opcji może zostać zrealizowane w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich pozycji wskazanych w formularzu cenowym, do maksymalnie 100% ilości podstawowej dla każdej pozycji lub łącznie do maksymalnie 100% wartości zamówienia podstawowego w danej części. O zakresie realizacji prawa opcji Zamawiający zdecyduje w zależności od swoich bieżących potrzeb.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu kwaterunkowego polowego
Beschreibung: Dostawa sprzętu kwaterunkowego polowego
Interne Kennung: SSP/PN/1/D/7/Element II
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu kwaterunkowego o konstrukcji metalowej
Beschreibung: Dostawa sprzętu kwaterunkowego o konstrukcji metalowej
Interne Kennung: SSP/PN/1/D/7/Element III
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu kwaterunkowego o konstrukcji drewnianej
Beschreibung: Dostawa sprzętu kwaterunkowego o konstrukcji drewnianej
Interne Kennung: SSP/PN/1/D/7/ElementIV