489673-2026 - Wettbewerb
Bulgarien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – „Доставка на хранителни продукти за нуждите на ДГ № 99 „Брезичка“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Доставка на хранителни продукти за нуждите на ДГ № 99 „Брезичка“
Beschreibung: „Доставка на хранителни продукти за нуждите на ДГ № 99 „Брезичка“, с цел: осигуряване на качествена, здравословна и питателна храна на децата, посещаващи детското заведение; Осигуряване на правилен режим на хранене на децата, отчитащ изискванията на описаните в техническата спецификация наредби и нормативни актове; Подобряване качеството и условията, при които се осъществява храненето на децата. ​​​​​​​Възложителят си запазва правото да не заяви цялото посочено количество хранителни продукти по вид и/или брой, без от това да произтичат каквито и да са неблагоприятни последици за него.
Interne Kennung: 595706
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Възложителят има право да използва опция за допълнителни доставки в следните случая: 7.1. Опция в размер на 83 304 евро, която може да бъде активирана в следните случаи: а) В рамките на срока на договора (36 месеца): – При достигане на прогнозната стойност на договора, Възложителят може да възлага допълнителни доставки в рамките на тази опция. б) При продължаване на договора: – Възложителят има право да продължи срока на договора при същите условия за срок до 12 месеца или до изчерпване на стойността на тази опция (83 304 евро), което настъпи по-рано. 7.2. Опция в размер на 9256 евро, която може да бъде активирана при следните условия: а) При необходимост от доставка на хранителни продукти, които не са включени в техническата спецификация, поради промяна на менюта, диети и рецептурници. В този случай доставките ще се извършват по цени, посочени в бюлетина на „САПИ“ ЕООД, валидни към датата на съответната доставка. Общата стойност на тези доставки не може да надвишава 9256 евро без ДДС. Неизползваната част от стойността по т. 7.2 може да бъде прехвърлена към т. 7.1 и използвана за доставки по нея, при стриктното спазване на условието, че общата стойност на активираните опции не надвишава 92 560 евро без ДДС.