48968-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinsoftwarepaket – Služby elektronického zdravotnictví OB klinika a.s. - II. vyhlášení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSlužby elektronického zdravotnictví OB klinika a.s. - II. vyhlášení
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je modernizace formou rozšíření funkcionalit nemocničního informačního systému (NIS) zadavatele. Cílem je zvýšení kvality poskytované péče při využívání informačních technologií a postupů v oblasti zdravotnictví, a to přede-vším zlepšením způsobu vedení zdravotnické dokumentace umožňující její interoperabilní výměnu, sdílení a bezpečné uložení. Projekt je zaměřen na implementaci moderních technologií a systémů pro efektivnější a bezpečnější vedení zdravotnické dokumentace. Cílem je zavést komplexní řešení eHealth, které zahrnuje elektronickou podporu ošetřovatelské dokumentace, elektro-nickou medikaci, strukturovanou dokumentaci dle standardů NCEZ a další klíčové oblasti. Projekt také zahrnuje rozšíření funkcionalit o telemedicínu pro lepší komunikaci mezi lékaři a pacienty. Výsledkem bude zvýšení kvality zdravotní péče. Podrobné vymezení předmětu zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách této zadávací dokumentace, zejména v technické specifikaci, která je přílohou č. 6, a v návrhu smlouvy, která je přílohou č. 5 zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 51611100 Hardwareinstallation, 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSlužby elektronického zdravotnictví OB klinika a.s. - II. vyhlášení