2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Dodávky plynů - 8. minitender - Dodávky suchého ledu (oxid uhličitý v pevné formě)
Beschreibung: Předmětem dílčí veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky suchého ledu (oxidu uhličitého v pevné formě), který se používá pro uchování zpracovaných laboratorních vzorků a jejich přepravu, včetně vlastního vratného obalu, na základě objednávek pro zajištění zásobování pracovišť zadavatele, především Pracoviště klinické a transplantační patologie (PAP) v závislosti na jejich aktuálních provozních potřebách, a to včetně dopravy na místo určení po dobu 24 měsíců nebo do vyčerpání finanční částky, resp. předpokládané hodnoty dílčí veřejné zakázky, podle toho, která skutečnost nastane dříve.
Vorherige Bekanntmachung: 319531-2023
Interne Kennung: PZ-2026-0000585
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24112100 Kohlendioxid
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZb) Vyhrazené změny závazku v souladu s ustanoveními § 100 odst. 2 a § 222 odst. 10 ZZVZ - právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázkyBližší informace o vyhrazených změnách jsou uvedeny v článku 12.16 zadávacích podmínek.