2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy i Miasta Nisko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy i Miasta Nisko. 4.1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia: W ramach realizacji przedmiotu umowy, Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania niżej wymienionych usług: 1)odbiór od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne i transport: a) zmieszanych odpadów komunalnych, b) selektywnie zebranych odpadów komunalnych: papier, tektura, opakowania z papieru i tektury, szkło, opakowania ze szkła, metale, opakowania z metalu, tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania wielomateriałowe, popiół, c) odpadów biodegradowalnych: trawy, liści, gałęzi, roślinnych odpadów kuchennych itp. w stanie wolnym od zanieczyszczeń; 2)odbiór z aptek, punktu selektywnej zbiórki odpadów przeterminowanych leków i ich transport; 3)Zlecanie na żądanie prowadzącego Instalację Komunalną badań dostarczonych odpadów, w szczególności popiołu i odpadów z cmentarzy pod kątem zawartości węgla organicznego, przy czym koszty tych badań ponosi Wykonawca. 4)Prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Szklarniowej 6 w Nisku, zwanym dalej PSZOK. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zostanie przez Zamawiającego udostępniony Wykonawcy. Na Wykonawcy spoczywa obowiązek uzyskania decyzji na czasowe gromadzenie odpadów w tym punkcie oraz obowiązek zawarcia umów z dostawcami niezbędnych mediów; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w SWZ i Załącznikach do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen