2. Verfahren
Verfahren
Titel: A09.37.2025 BSO+ Holland Rijnland
Beschreibung: Doel van de inzet is leerlingen van het speciaal (basis)onderwijs een plek op een buitenschoolse opvang (BSO) te bieden. Op een BSO draait het vooral om ontspanning na een schooldag en kunnen spelen met andere kinderen. Ouders worden hierdoor in de gelegenheid gesteld te werken. Gezien de extra ondersteuningsbehoefte van de kinderen worden de pedagogisch medewerkers van de kinderopvangorganisatie ondersteund door een jeugdhulpaanbieder. De inzet van de jeugdhulpaanbieder wordt gefinancierd vanuit Holland Rijnland via jeugdwetmiddelen. Waarde: maximaal € 385.000 voor 26 maanden contract, vanaf oktober 2025.
Interne Kennung: A09.37.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: BSO+ Holland Rijnland
Interne Kennung: 1