2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka nového radionuklidového zářiče do KOP, Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy
Beschreibung: Dodání uzavřeného radionuklidového zářiče 60Co typu UCO (dále jen URZ UCO) o aktivitě 360 TBq +/- 10 %. Součástí plnění je i jeho transport, instalace a provedení příslušných kontrol (dle atomového zákonu 263/2016 Sb. v platném znění), dále také likvidace starého URZ UCO v souladu se Správou úložišť radioaktivních odpadů nebo jeho recyklace a uskladnění.
Interne Kennung: 843/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90521300 Entsorgung von radioaktiven Abfällen, 90521400 Transport von radioaktiven Abfällen
5. Los
Los: LOT-0002