489725-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa licencji Windows Server 2025 Datacenter (lub równoważnych) wraz z licencjami dostępowymi USER CAL (lub równoważnymi).
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji Windows Server 2025 Datacenter (lub równoważnych) wraz z licencjami dostępowymi USER CAL (lub równoważnymi).
BeschreibungPrzedmiotem Umowy jest dostawa licencji na oprogramowanie Windows Server 2025 Datacenter (lub równoważne) dla 2 serwerów wyposażonych po dwa procesory 32 rdzeniowe (razem 128 rdzeni fizycznych) i 2 serwerów wyposażonych w jeden procesor 32 rdzeniowy (razem 64 rdzeni fizycznych) oraz 350 licencji dostępowych USER CA (lub równoważne). Szczegółowy zakres Przedmiotu Umowy został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do Umowy.
Interne KennungBDG-ZZP.082.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001