489740-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników wraz z dzierżawą aparatury diagnostycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej – cz. III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników wraz z dzierżawą aparatury diagnostycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej – cz. III
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą aparatury diagnostycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej -cz. III Przedmiot Zamówienia został podzielony według następujących pakietów: Pakiet nr 1 - Odczynniki do badań metodą Multipleks- PCR wraz z dzierżawą analizatorów Pakiet nr 2– Odczynniki do posiewu krwi i płynów ustrojowych wraz z dzierżawą aparatu Pakiet nr 3 - Odczynniki do testów alergicznych i autoimmunologicznych wraz z dzierżawa analizatora Pakiet nr 4- Płytki gotowe Testy lateksowe, odczynniki Pakiet nr 5- Testy lateksowe, immunochromatograficzne, Pakiet nr 6 - Test immunoenzymatyczny do wykrywania przeciwciał klasy IgM przeciwko Mycoplasma pneumonia Pakiet nr 7 - Test do wykrywania Helicobacter pyroli Pakiet nr 8 - Podłoża do cytologii płynnej
Interne KennungDZ-271-1-55/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensSkrócenie terminu składania ofert wynika z powodu zaistnienia stanu pilnej konieczności zapewnienia ciągłości dostaw Towaru, bez którego nie da się zapewnić pacjentom Szpitala należytego wykonywania świadczeń z użyciem Towaru i których skutki mogłyby mieć negatywne konsekwencje związane z zagrożeniem zdrowia i życia. Dostawy Towaru nie mogą zostać przerwane, ponieważ realizacja przedmiotu Zamówienia ma szczególne znaczenie dla dobra ogółu społeczeństwa, obejmując zarówno względy etyczne jak i społeczne i organizacyjne Zamawiającego. Utrzymanie terminu składania ofert o którym mowa w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, uniemożliwiłoby zachowanie ciągłości dostaw Towaru, przez co mógłby ucierpieć szeroko pojęty interes społeczny oraz interes Zamawiającego. Mając na uwadze powyższe Zamawiający skrócił termin składania ofert określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Odczynniki do badań metodą Multipleks- PCR wraz z dzierżawą analizatorów
BeschreibungPakiet nr 1 - Odczynniki do badań metodą Multipleks- PCR wraz z dzierżawą analizatorów Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Optionen
Beschreibung der OptionenZAMÓWIENIE Z PRAWEM OPCJI zgodnie z art. 441 Ustawy Pzp – Możliwość skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego opisana została w załączniku nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 – Odczynniki do posiewu krwi i płynów ustrojowych wraz z dzierżawą aparatu
BeschreibungPakiet nr 2 – Odczynniki do posiewu krwi i płynów ustrojowych wraz z dzierżawą aparatu Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - Odczynniki do testów alergicznych i autoimmunologicznych wraz z dzierżawa analizatora
BeschreibungPakiet nr 3 - Odczynniki do testów alergicznych i autoimmunologicznych wraz z dzierżawa analizatora Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 - Płytki gotowe, testy lateksowe, odczynniki
BeschreibungPakiet nr4 - Płytki gotowe, testy lateksowe, odczynniki Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 Testy lateksowe, immunochromatograficzne,odczynniki
BeschreibungPakiet nr 5 Testy lateksowe, immunochromatograficzne,odczynniki Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 - Test immunoenzymatyczny do wykrywania przeciwciał klasy IgM przeciwko Mycoplasma pneumoniae
BeschreibungPakiet nr 6 - Test immunoenzymatyczny do wykrywania przeciwciał klasy IgM przeciwko Mycoplasma pneumoniae Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7 - Test do wykrywania Helicobacter pyroli
BeschreibungPakiet nr 7 - Test do wykrywania Helicobacter pyroli Lp. Przedmiot zamówienia 1. 2. 1. Test do wykrywania Helicobacter pyroli Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8 - Podłoża do cytologii płynnej
BeschreibungPakiet nr 8 - Podłoża do cytologii płynnej Lp. Przedmiot zamówienia J.m. Ilość j.m. 1. 2. 3. 4. 1. Podłoże do cytologii płynnej szt. 3 000 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2