2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wzmacniacza i generatora – zestawu wyjazdowego do odporności promieniowanej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wzmacniacza i generatora – zestawu wyjazdowego do odporności promieniowanej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji.