See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla przebudowy przepustów rurowych, mostków oraz przejazdów brodem na przepusty z dnem naturalnym w Nadleśnictwie Jeleśnia
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami pozwalającej na realizacje inwestycji przebudowy przepustów rurowych, mostków oraz przejazdów brodem na przepusty z dnem naturalnym w Nadleśnictwie Jeleśnia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (OPZ), 2. w ramach zamówienia obejmującego opcję (dalej jako „Opcja”) pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową, o jakiej mowa w pkt. 2.1.1.1. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację Przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem pkt 2.6.4. Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w projekcie Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja” (MRG3), w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji w sytuacji udzielenia zamówienia na roboty budowlane wykonywane w oparciu o dokumentację projektową, o jakiej mowa w pkt. 1.
Vorherige Bekanntmachung: 397949-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustów rurowych na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Koszarawa Cicha.
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy dwóch przepustów rurowych na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Koszarawa Cicha, w tym: Zadanie 1.1 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Koszarawa Cicha 1. Zadanie 1.2 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Koszarawa Cicha 2.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia obejmującego opcję (dalej jako „Opcja”) pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w oparciu o opracowaną dokumentację projektową. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację Przedmiotu zamówienia. Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w projekcie Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja” (MRG3), w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji w sytuacji udzielenia zamówienia na roboty budowlane wykonywane w oparciu o opracowaną dokumentację projektową.
Los: LOT-0002
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla przebudowy przepustu rurowego i mostka na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Koszarawa Bystra.
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla przebudowy przepustu rurowego i mostka na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Koszarawa Bystra, w tym: Zadanie 2.1 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Koszarawa Bystra, Zadanie 2.2 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy mostka drewnianego na przepust z dnem naturalnym o większym świetle w leśnictwie Koszarawa Bystra.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla przebudowy przepustu rurowego i mostków na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Korbielów.
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla przebudowy przepustu rurowego i mostków na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Korbielów, w tym: Zadanie 3.1 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Korbielów, Zadanie 3.2 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy mostka drewnianego na przepust z dnem naturalnym o większym świetle w leśnictwie Korbielów.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla przebudowy przepustów rurowych na przepust z dnem naturalnym w leśnictwach Sopotnia Dolna, Sopotnia Górna i Sopotnia Potok.
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla przebudowy przepustów rurowych na przepust z dnem naturalnym w leśnictwach Sopotnia Dolna, Sopotnia Górna i Sopotnia Potok, w tym: Zadanie 4.1 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Sopotnia Dolna 1, Zadanie 4.2 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Sopotnia Dolna 2, Zadanie 4.3 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Sopotnia Dolna 3, Zadanie 4.4 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Sopotnia Górna 1, Zadanie 4.5 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Sopotnia Górna 2, Zadanie 4.6 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Sopotnia Górna 3, Zadanie 4.7 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Sopotnia Potok.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla przebudowy przepustów rurowych na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Romanka Górna
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla przebudowy przepustów rurowych na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Romanka Górna, w tym; Zadanie 5.1 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Romanka Górna 1 Zadanie 5.2 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Romanka Górna 2 Zadanie 5.3 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Romanka Górna 3
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla przebudowy przepustu rurowego i mostka na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwach Czernichów i Kiełbasów.
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla przebudowy przepustu rurowego i mostka na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwach Czernichów i Kiełbasów, w tym: Zadanie 6.1 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Czernichów, Zadanie 6.2 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy mostka drewnianego na przepust z dnem naturalnym w oddz. 487 w leśnictwie Kiełbasów,
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla przebudowy przejazdu brodem na przepust z dnem naturalnym w oddz. 471, 470 i 504 w leśnictwie Ślemień.
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla przebudowy przejazdu brodem na przepust z dnem naturalnym w oddz. 471, 470 i 504 w leśnictwie Ślemień, w tym: Zadanie 7.1 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przejazdu brodem na przepust z dnem naturalnym w oddz. 471 w leśnictwie Ślemień Zadanie 7.2 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przejazdu brodem na przepust z dnem naturalnym w oddz. 470 w leśnictwie Ślemień, Zadanie 7.3 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przejazdu brodem na przepust z dnem naturalnym w oddz. 504 w leśnictwie Ślemień,
Interne Kennung: Część 7