2. Verfahren
Verfahren
Titel: Základní škola a Mateřská škola, Chomutov, 17.listopadu 4728, relaxace, poradenství, tréninkové aktivity-specializovaná audiovizuální technika
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka včetně montáže specializované audiovizuální techniky pro níže uvedené prostory v objektu Základní školy a Mateřské školy 17. listopadu 4728, příspěvkové organizace, v Chomutově, související se stavebními úpravami a technickou modernizací vybraných prostor v objektu: • RELAXAČNÍ MÍSTNOST • UČEBNA IT č. 1 • UČEBNA IT č. 2 • ŠKOLNÍ PORADENSKÉ PRACOVIŠTĚ Součástí dodávky bude doprava do místa plnění, montáž, kompletní instalace audiovizuální techniky, vč. dodávky potřebné propojovací kabeláže a úvodního zaškolení obsluhy. Dodávka bude koordinována se zhotoviteli stavebních prací ve vybraných prostorách objektu školy. Dále bude dodávka koordinována s dodavatelem nábytku a strukturované kabeláže.
Interne Kennung: P26V00000090
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 38652120 Videoprojektoren, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30232100 Drucker und Plotter, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30195000 Tafeln, 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 35125100 Sensoren
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652120 Videoprojektoren, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30232100 Drucker und Plotter, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30195000 Tafeln, 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 35125100 Sensoren