2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verpakkingsmaterialen
Beschreibung: De Opdracht omvat de landelijke Levering van Verpakkingsmiddelen (circa 21 Afleverlocaties) ten behoeve van de logistieke processen binnen de Politie. De geschatte omvang van de Opdracht bedraagt jaarlijks ongeveer €525.000,- exclusief btw. Aan genoemde bedragen in euro’s, uren, aantallen en/of beschrijvingen met betrekking tot afname en verwachtingen kunnen door u op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Interne Kennung: SV0065
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18937000 Verpackungssäcke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35121400 Sicherheitstaschen, 44617000 Kästen, 44619300 Gitterkisten/Lattenkisten, 44619400 Tonnen (Flüssigkeiten)
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gehele opdracht
Interne Kennung: 1
489783-2026 - Competition
Netherlands – Goods-packing sacks – Verpakkingsmaterialen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Verpakkingsmaterialen
Internal identifier: SV0065
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18937000 Goods-packing sacks
Additional classification (cpv): 35121400 Security bags, 44617000 Boxes, 44619300 Crates, 44619400 Barrels
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Gehele opdracht
Internal identifier: 1