See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług przewozowych w zakresie dowożenia uczniów do szkół w gminie Kolbuszowa 2026/2027”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Świadczenie usług przewozowych w zakresie dowożenia uczniów do szkół w gminie Kolbuszowa 2026/2027” Zadanie nr 1: Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej. Zadanie nr 2: Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Kupnie, Szkoły Podstawowej w Bukowcu, Szkoły Podstawowej w Przedborzu. Zadanie nr 3: Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Widełce. Zadanie nr 4: Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej. 2. Organizatorem usługi jest Gmina Kolbuszowa (Zamawiający). 3. Usługi przewozowe muszą być realizowane taborem spełniającym warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 502 ze zm.).
Interne Kennung: ZP.271.1.33.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Świadczenie usług przewozowych w zakresie dowożenia uczniów do szkół w gminie Kolbuszowa 2026/2027” Zadanie nr 1: Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Świadczenie usług przewozowych w zakresie dowożenia uczniów do szkół w gminie Kolbuszowa 2026/2027” Zadanie nr 1: Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej. 2. Organizatorem usługi jest Gmina Kolbuszowa (Zamawiający). 3. Usługi przewozowe muszą być realizowane taborem spełniającym warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 502 ze zm.).
Interne Kennung: ZP.271.1.33.2026 Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: „Świadczenie usług przewozowych w zakresie dowożenia uczniów do szkół w gminie Kolbuszowa 2026/2027”: Zadanie nr 2 :Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Kupnie, Szkoły Podstawowej w Bukowcu, Szkoły Podstawowej w Przedborzu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Świadczenie usług przewozowych w zakresie dowożenia uczniów do szkół w gminie Kolbuszowa 2026/2027” Zadanie nr 2: Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Kupnie, Szkoły Podstawowej w Bukowcu, Szkoły Podstawowej w Przedborzu. 2. Organizatorem usługi jest Gmina Kolbuszowa (Zamawiający). 3. Usługi przewozowe muszą być realizowane taborem spełniającym warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 502 ze zm.).
Interne Kennung: ZP.271.1.33.2026 Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: „Świadczenie usług przewozowych w zakresie dowożenia uczniów do szkół w gminie Kolbuszowa 2026/2027”: Zadanie nr 3 : Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Widełce.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Świadczenie usług przewozowych w zakresie dowożenia uczniów do szkół w gminie Kolbuszowa 2026/2027” Zadanie nr 3: Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Widełce. 2. Organizatorem usługi jest Gmina Kolbuszowa (Zamawiający). 3. Usługi przewozowe muszą być realizowane taborem spełniającym warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 502 ze zm.).
Interne Kennung: ZP.271.1.33.2026 Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: „Świadczenie usług przewozowych w zakresie dowożenia uczniów do szkół w gminie Kolbuszowa 2026/2027”: Zadanie nr 4: Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Świadczenie usług przewozowych w zakresie dowożenia uczniów do szkół w gminie Kolbuszowa 2026/2027” Zadanie nr 4: Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej. 2. Organizatorem usługi jest Gmina Kolbuszowa (Zamawiający). 3. Usługi przewozowe muszą być realizowane taborem spełniającym warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 502 ze zm.).
Interne Kennung: ZP.271.1.33.2026 Zadanie 4