489806-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Anlage für mechanische Therapie – Systémy pro rehabilitaci a motorický trénink
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystémy pro rehabilitaci a motorický trénink
BeschreibungPředmětem plnění části 1 VZ je dodávka 1 ks robotického systému pro posturální rehabilitaci s integrovanou sedačkou umožňující posturální trénink u pacientů neschopných samostatného stoje. Předmětem plnění části 2 VZ je dodávka 1 ks systému pro kognitivně motorický trénink ve virtuální realitě. Blíže viz zadávací dokumentace ("ZD").
Interne KennungR-12/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33158400 Anlage für mechanische Therapie
5. Los
LosLOT-0002
TitelRobotický systém pro posturální rehabilitaci
BeschreibungPředmětem plnění části 1 VZ je dodávka 1 ks robotického systému pro posturální rehabilitaci s integrovanou sedačkou umožňující posturální trénink u pacientů neschopných samostatného stoje. Blíže viz ZD.
Interne KennungR-12-01/2026
LosLOT-0010
TitelSystém pro kognitivně motorický trénink ve virtuální realitě
BeschreibungPředmětem plnění části 2 VZ je dodávka 1 ks systému pro kognitivně motorický trénink ve virtuální realitě. Blíže viz ZD.
Interne KennungR-12-02/2026