See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku w ilościach i asortymencie wskazanym w formularzu asortymentowo cenowym stanowiącym załącznik nr 2.1-2.35 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 202751-2026
Interne Kennung: WSP-DZP-2100-12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen, 33681000 Sauger, Brusthütchen und ähnliche Waren für Kleinkinder, 33157200 Ausrüstung für die Beatmung, 33694000 Diagnostika, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33721200 Rasierapparate, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33157110 Sauerstoffmasken, 33141310 Spritzen, 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33199000 Medizinische Kleidung, 33141200 Katheter, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Jednorazowy sprzęt medyczny- INFUZJA I
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Zamknięty system do nawilżania
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Oprzyrządowanie kompatybilne z pompą Medima
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Jednorazowy sprzęt medyczny - INFUZJA II
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.4 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – System do kontrolowanej zbiórki stolca
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.5 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Igły
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.6 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Monitorowanie pacjenta I
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.7 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Monitorowanie pacjenta II
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.8 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Jednorazowy sprzęt medyczny anestetyczny
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.9 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Jednorazowy sprzęt medyczny anestetyczny II
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.10 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Jednorazowy sprzęt medyczny - Zabiegowy I
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.11 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Jednorazowy sprzęt medyczny - Urologia I
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.12 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 – Jednorazowy sprzęt medyczny - Urologia II
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.13 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 – Jednorazowy sprzęt medyczny - Pracownie aseptyczne I
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.14 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 – Jednorazowy sprzęt medyczny - Pracownie aseptyczne II
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.15 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 – Strzykawki sterylne jednorazowego użytku
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.16 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 – Jednorazowy sprzęt medyczny - Systemy oddechowe, terapia oddechowa
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.17 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 – Maski tlenowe
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.18 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 – Systemy oddechowe, terapia oddechowa
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.19 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 – 4% roztwór Formaldehydu buforowego - utrwalacz do przygotowywania próbek cyto-histologicznych
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.20 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 – Maska twarzowa
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.21 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 – Jednorazowe, niesterylne fartuchy medyczne, odzież pacjenta
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.22 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 – Odzież ochronna w pracowniach aseptycznych
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.23 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 – Smoczki i butelki jednorazowe oraz nakładki
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.24 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 – Higiena pacjenta
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.25 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 – Podkłady podfoliowane na rolce
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.26 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 – Mata chłonna antypoślizgowa
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.27 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 – Maska anestetyczna
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.28 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 – Nożyce do cięcia ultradźwiękami
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.29 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 – Ewakuator laparoskopowy
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.30 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 – Zestaw do ekstyrpacji żył
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.31 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 – Sprzęt medyczny do diatermii komopatybilny z aparatem KLS Martin Maximum ME402
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.32 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 – Jednorazowe narzędzia chirurgiczne
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.33 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 – Testy do wykrywania COVID 19/ INFLUENZA, RSV
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.34 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 – Testy do wykrywania narkotyków / dopalaczy
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.35 do SWZ
Interne Kennung: Jednorazowy sprzęt medyczny - Pakiet 35