See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pronájem vysokozdvižných vozíků s rotačním vykládacím zařízením
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení (pronájem) dvou vysokozdvižných vozíků s nosností 32 tun opatřených rotátorem kontejneru, manipulátorem víka a obchodní váhou, umožňujících vykládku bezpečným otočením kontejneru o 360° (Kalmar DCF330-12 equipped with HardTop Manipulator).
Interne Kennung: Vozík štěpka
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42415110 Gabelstapler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42415000 Gabelstapler, Kraftkarren, Bahnhofs-Zugkraftkarren, 42418000 Maschinen zum Heben, Fördern, Be- oder Entladen, 42418940 Vorrichtungen zum Befördern von Containern
5. Los
Los: LOT-0001