2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonywania usługi utrzymania czystości na terenach Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum, w tym na terenach wpisanych do Rejestru Zabytków lub Gminnej Ewidencji Zabytków
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonywania usługi utrzymania czystości na terenach Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum, w tym na terenach wpisanych do Rejestru Zabytków lub Gminnej Ewidencji Zabytków. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Wykaz terenów z uwzględnieniem terenów będących w Rejestrze Zabytków i Gminnej Ewidencji Zabytków: 1) Teren przy Domach Studenckich „A”, „B” ul. Badurskiego 15,17 oraz teren przy Bud. „D” ul. Badurskiego 19, powierzchnia terenu ogółem 31 514,83 m2, 2) Teren przy Obiekcie Dydaktycznym ul. Kopernika 12, powierzchnia terenu ogółem 4 638 m2, 3) Teren przy Obiekcie Dydaktycznym ul. Kopernika 7, powierzchnia terenu ogółem 8 221 m2, 4) Teren przy Centrum Dydaktyczno - Kongresowym ul. św. Łazarza 16, powierzchnia terenu ogółem 4 555,44 m2, 5) Teren przy Obiekcie Dydaktyczno - Administracyjnym ul. Skawińska 8, powierzchnia terenu ogółem 4 000 m2, 6) Teren przy Obiekcie Dydaktycznym ul. Michałowskiego 12, powierzchnia terenu ogółem 2 392 m2, 7) Teren przy Obiekcie Dydaktycznym ul. Kopernika 25, powierzchnia terenu ogółem 1 261 m2, 8) Teren przy Obiekcie Dydaktycznym ul. Medyczna 9, powierzchnia terenu ogółem 25 121 m2, 9) Teren przy Centrum Innowacyjnej Edukacji Medycznej ul. Medyczna 7, powierzchnia terenu ogółem 4 886 m2, 10) Teren przy Obiekcie Dydaktycznym ul. Grzegórzecka 16, powierzchnia terenu ogółem 5 053 m2, 11) Teren przy Obiekcie Dydaktycznym ul. Kopernika 40, powierzchnia terenu ogółem 2 043 m2, 12) Teren przy Budynku Badawczo-Dydaktycznym A ul. Medyczna 7a, powierzchnia terenu ogółem 3 739 m2. 1.3 Łączna powierzchnia terenów przeznaczonych do utrzymania w czystości wynosi 97 424,27 m2. 1.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym między innymi jego zakres, sposób realizacji i wymagania z tym związane, zawiera Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy z Załącznikiem nr 1 do Umowy). Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 2.Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia są zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77312000 Unkrautjäten, 77314000 Grundstückspflege, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonywania usługi utrzymania czystości na terenach Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum, w tym na terenach wpisanych do Rejestru Zabytków lub Gminnej Ewidencji Zabytków. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Wykaz terenów z uwzględnieniem terenów będących w Rejestrze Zabytków i Gminnej Ewidencji Zabytków: 1) Teren przy Domach Studenckich „A”, „B” ul. Badurskiego 15,17 oraz teren przy Bud. „D” ul. Badurskiego 19, powierzchnia terenu ogółem 31 514,83 m2, 2) Teren przy Obiekcie Dydaktycznym ul. Kopernika 12, powierzchnia terenu ogółem 4 638 m2, 3) Teren przy Obiekcie Dydaktycznym ul. Kopernika 7, powierzchnia terenu ogółem 8 221 m2, 4) Teren przy Centrum Dydaktyczno - Kongresowym ul. św. Łazarza 16, powierzchnia terenu ogółem 4 555,44 m2, 5) Teren przy Obiekcie Dydaktyczno - Administracyjnym ul. Skawińska 8, powierzchnia terenu ogółem 4 000 m2, 6) Teren przy Obiekcie Dydaktycznym ul. Michałowskiego 12, powierzchnia terenu ogółem 2 392 m2, 7) Teren przy Obiekcie Dydaktycznym ul. Kopernika 25, powierzchnia terenu ogółem 1 261 m2, 8) Teren przy Obiekcie Dydaktycznym ul. Medyczna 9, powierzchnia terenu ogółem 25 121 m2, 9) Teren przy Centrum Innowacyjnej Edukacji Medycznej ul. Medyczna 7, powierzchnia terenu ogółem 4 886 m2, 10) Teren przy Obiekcie Dydaktycznym ul. Grzegórzecka 16, powierzchnia terenu ogółem 5 053 m2, 11) Teren przy Obiekcie Dydaktycznym ul. Kopernika 40, powierzchnia terenu ogółem 2 043 m2, 12) Teren przy Budynku Badawczo-Dydaktycznym A ul. Medyczna 7a, powierzchnia terenu ogółem 3 739 m2. 1.3 Łączna powierzchnia terenów przeznaczonych do utrzymania w czystości wynosi 97 424,27 m2. 1.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym między innymi jego zakres, sposób realizacji i wymagania z tym związane, zawiera Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy z Załącznikiem nr 1 do Umowy). Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia są zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.