See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych dla Bloków operacyjnych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Beschreibung: Dostawa wyrobów medycznych dla Bloków operacyjnych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu, przedmiot zamówienia podzielony został na 25 pakietów.
Interne Kennung: WSM/DZP/381-6159/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa wyrobów medycznych dla Bloków operacyjnych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: Pakiet 25