See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: 5.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków do apteki szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentowo-cenowym - załącznik nr 1.1 obejmującym 12 zadań. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z poniższym opisem: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków: Zadanie nr 1 - leki ogólne - oferta powinna dotyczyć całego zadania Zadanie nr 2 - albumina i immunoglobulina - oferta powinna dotyczyć całego zadania; Zadanie nr 3 - środki kontrastowe - oferta powinna dotyczyć całego zadania; Zadanie nr 4 - Leki p/gruźlicze - oferta powinna dotyczyć całego zadania; Zadanie nr 5 - PŁYNY INFUZYJNE -oferta powinna dotyczyć całego zadania; Zadanie nr 6 - leki różne - oferta powinna dotyczyć całego zadania; Zadanie nr 7 - Enoxaparin - oferta powinna dotyczyć całego zadania Zadanie nr 8 - LEKI PRZECIWZAKAŹNE - oferta powinna dotyczyć całego zadania; Zadanie nr 9 - antybiotyki do iniekcji i infuzji -oferta powinna dotyczyć całego zadania; Zadanie nr 10 - czynniki wzrostu granulocytów - oferta powinna dotyczyć całego zadania; Zadanie nr 11 - prednisolonum - oferta powinna dotyczyć całego zadania; Zadanie nr 12 - żywienie pozajelitowe - oferta powinna dotyczyć całego zadania;
Interne Kennung: ZP/07/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen, 33600000 Arzneimittel, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 1 Leki ogólne
Beschreibung: Leki ogólne - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 2 albumina i immunoglobulina
Beschreibung: Albumina i immunoglobulina - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 3 - środki kontrastowe
Beschreibung: - środki kontrastowe - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 4 - Leki p/gruźlicze
Beschreibung: Leki p/gruźlicze - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 5 - PŁYNY INFUZYJNE
Beschreibung: PŁYNY INFUZYJNE - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 6 - leki różne
Beschreibung: Leki różne - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 7 - Enoxaparin
Beschreibung: Enoxaparin - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 8 - LEKI PRZECIWZAKAŹNE
Beschreibung: LEKI PRZECIWZAKAŹNE - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 9 - Antybiotyki do iniekcji i infuzji
Beschreibung: Antybiotyki do iniekcji i infuzji - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 10 - czynniki wzrostu granulocytów
Beschreibung: Czynniki wzrostu granulocytów - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 11 - Prednisolonum
Beschreibung: Prednisolonum - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 12 - żywienie pozajelitowe
Beschreibung: Żywienie pozajelitowe - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym
Interne Kennung: Zadanie nr 12