See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas „ENEA Ironman 70.3 Gdynia
Beschreibung: Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas „ENEA Ironman 70.3 Gdynia
Vorherige Bekanntmachung: 407584-2026
Interne Kennung: GCS.DZPI.2711.11.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem umowy jest promocja od dnia zawarcia umowy do dnia 19 lipca 2026 roku w związku z organizacją imprezy pod nazwą „Ironman 70.3 Gdynia” (zwaną dalej „Imprezą”), organizowanych przez Wykonawcę w dniach 17 – 19 lipca na terenie Gdyni oraz powiatach wejherowskim i kartuskim (zwanym dalej „Terenem Imprezy”): 1) Gminy Miasta Gdyni, 2) Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności. 2.Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji Miasta Gdyni polegają miedzy innymi na : 1) przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Imprezy i umieszczeniu nazwy „Gdynia” w pełnej nazwie Imprezy „Ironman 70.3 Gdynia”, 2) umieszczeniu logo „GDYNIA sport”/”logo GDYNI” (zwanego dalej logo Miasta Gdyni) lub nazwy „Gdynia” w materiałach i publikacjach wydawanych przez Wykonawcę przy organizacji Imprezy np.: ulotki, plakaty, zaproszenia oraz we wszystkich wydawanych materiałach reklamowych związanych z Imprezą, 3) strony dopuszczają możliwość stosowania zamiennego lub równoległego z logo Miasta Gdyni okolicznościowego znaku promocyjnego logo 100 (zwanego dalej logo 100), 4) umieszczeniu logo Miasta Gdyni/nazwy Gdynia na certyfikatach elektronicznych, które uczestnicy Imprezy będą mogli pobrać ze strony www.ironmangdynia.pl, 5) umieszczeniu logo Miasta Gdyni/nazwy Gdynia na symbolicznych czekach o wymiarach 1000 mm x 400 mm, które zostaną wręczone zwycięzcom Imprezy, 6) umieszczeniu logo Miasta Gdyni/nazwy Gdynia na koszulkach wręczanym uczestnikom Imprezy, 7) umieszczeniu logo Miasta Gdyni/nazwy Gdynia na koszulkach wolontariuszy Imprezy, 8) umieszczeniu logo Miasta Gdyni/nazwy Gdynia na numerach startowych zawodników, przy organizacji Imprezy, 9) umieszczeniu logo Miasta Gdyni/nazwy Gdynia na workach, w których zostaną przekazane pakiety startowe dla zawodników, przy organizacji Imprezy, 10) umieszczeniu minimum 4 sztuk logo Miasta Gdyni/nazwy Gdynia na bramach startu i mety wszystkich biegów Imprezy, 11) umieszczeniu logo Miasta Gdyni/nazwy Gdynia na minimum 10% powierzchni sponsorskiej ścianek konferencyjnych wykorzystywanych w związku z promocją Imprezy, 12) umieszczeniu roll upa /ścianki z logo Miasta Gdyni w biurze zawodów Imprezy oraz w biurze prasowym, 13) umieszczeniu logo Miasta Gdyni/nazwy Gdynia na min. 20 szt. band o wymiarach 1 m x 2 m (wys. x szer.) rozmieszczonych w strefie startu, mety oraz strefie zmian na Terenie Imprezy, 14) montażu i demontażu banerów reklamowych (dostarczonych przez Miasto Gdynia) podczas Imprezy w ilości nie mniejszej niż 40 metrów bieżących (standard dla pojedynczego baneru: 2 metry długości na 1 m wysokości), 15) montażu i demontażu balonów reklamowych z logo Miasta Gdynia (dostarczonych przez Miasto Gdynia) podczas Imprezy w strefie startu, mety (w odległości nie większej niż 30 mb. od bramy) w maksymalnej ilości 5 sztuk, 16) montażu i demontażu bram pneumatycznych z logo Miasta Gdyni (dostarczonych przez Miasto Gdynia) podczas Imprezy na trasie biegowej Imprezy w maksymalnej ilości 2 sztuk, 17) umieszczeniu logo Miasta Gdyni/nazwy Gdynia na szarfie metowej, zamieszczonej na mecie Imprezy, 18) umieszczeniu logo Miasta Gdyni/nazwy Gdynia w reklamach prasowych drukowanych/internetowych w związku z promocją Imprezy, 19) umieszczeniu materiału reklamowego Miasta Gdyni (dwie strony A4) w race-booku dostarczanym uczestnikom Imprezy, 20) umieszczeniu materiału reklamowego Miasta Gdyni (dwie strony A4) w mediabooku dostarczanym mediom podczas konferencji prasowej, 21) umieszczeniu logo Miasta Gdyni/nazwy Gdynia na workach wręczanych uczestnikom Imprezy na dystansie 5150, 22) umieszczeniu logo Miasta Gdyni/nazwy Gdynia na plecakach wręczanych uczestnikom Imprezy na dystansie IRONMAN 70.3, 23) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na min. 2 szt. citylightów, które będą eksponowane na terenie miasta Gdynia przy organizacji Imprezy, 24) umieszczeniu logo Miasta Gdynia na minimum 70 flagach o wymiarach 0,85 m x 2,95 m (szer. x dł.), które zostaną rozwieszone przy ulicy Świętojańskiej w Gdyni, podczas trwania Imprezy, 25) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na minimum 20 szt. winderów rozmieszczonych w strefie startu, mety oraz strefie zmian na Terenie Imprezy, 26) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na ściankach sponsorskich ustawionych na Terenie Imprezy, 27) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na minimum 1 fladze typu „żagiel”, która zostanie zamieszczona na wjeździe do Gdyni od strony Sopotu, przy Alei Zwycięstwa oraz na minimum 2 flagach trójkątnych, które zostaną rozstawione przy Skwerze Kościuszki w Gdyni podczas trwania Imprezy, (...) 3. Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji jednostki budżetowej Gdyńskie Centrum Sportu oraz jej działalności polegają na: 1) umieszczeniu banerów promujących działalność i imprezy rekreacyjne (zwanych dalej „Wydarzeniami”) organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Imprezy, w okresie obowiązywania umowy, 2) umieszczeniu postów promujących Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w mediach społecznościowych – facebook Imprezy w okresie obowiązywania umowy, po każdorazowym przekazaniu materiałów przez Zamawiającego, 3) umieszczeniu postów promujących Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w mediach społecznościowych – instagram Imprezy w okresie obowiązywania umowy, po każdorazowym przekazaniu materiałów przez Zamawiającego, 4) umieszczeniu artykułu zapowiadającego Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu na oficjalnej stronie internetowej Imprezy, w okresie obowiązywania umowy, każdorazowo po dostarczeniu przez Zamawiającego, 5) oznaczanie profilu Gdyńskiego Centrum Sportu we wszystkich wpisach w mediach społecznościowych dotyczących Imprezy, 6) oznaczenie wszystkich wpisów w mediach społecznościowych dotyczących Imprezy hashtagiem „#gdyniasport”, 7) umożliwienie Zamawiającemu, po uprzednim każdorazowym uzyskaniu zgody od właściciela praw telewizyjnych, nagrywania Imprezy, na potrzeby własne.