489862-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – DAS Ondersteuning voor Onderwijs
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Ondersteuning voor Onderwijs
BeschreibungWelkom op de DAS voor de inhuur van specialisten ten behoeve van ondersteuning voor onderwijs voor Stichting ROC Summa College. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse specialisten ten behoeve van ondersteuning voor onderwijs ingehuurd. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle ondersteuning voor onderwijs die nodig is voor een organisatie als Stichting ROC Summa College met 16.857 leerlingen en 2.255 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1