2. Verfahren
Verfahren
Titel: Generační obnova a servisní podpora nástroje DDI (Infoblox) - Dodatek č. 1
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také „VZ“) je generační obnova stávajícího implementovaného zařízení pro správu IP adresního prostoru – DDI, tzn. Infoblox (dále též „Produkt“ nebo „DDI“) v souladu s Přílohou č. 1 ZD – Popis stávajícího řešení a Přílohou č. 2 ZD – Specifikace poptávaného řešení včetně podpory Produktu, a následná podpora provozu a rozvoj Produktu po dobu 60 měsíců, a to v souladu s podmínkami uvedenými v Příloze č. 4 ZD – Smlouva na generační obnovu a servisní podporu nástroje DDI (Infoblox) (dále jen „smlouva“ nebo „návrh smlouvy“) a v Příloze č. 3 ZD – Podpora provozu a rozvoj Produktu (dále též jen „předmět VZ“). Plnění předmětu VZ bude poskytováno ve 2 fázích, a to následovně: • 1. fáze plnění předmětu VZ je dodání požadovaných funkcionalit pro obnovu Produktu včetně implementace, tj. souvisejících úkonů dle podmínek uvedených v návrhu smlouvy a dle podmínek uvedených v bodech 1.1. - 1.4. Přílohy č. 2 ZD. Předmětem 1. fáze plnění předmětu VZ je rovněž podpora Produktu (dále jen „Maintenance“) na 1 rok a podpora provozu Produktu na 1 rok. (dále jen „1. fáze“) V rámci 1. fáze se dodavatel zavazuje pro zadavatele zajistit obnovu stávajícího řešení Produktu, a to v souladu s požadavky uvedenými v Příloze č. 2 ZD: a) Dodání požadovaných funkcionalit Produktu včetně implementace dle bodu 1.1. Přílohy č. 2 ZD (činnosti uvedené v Příloze č. 10 ZD – Cenová nabídka; „1. fáze“); b) Zajištění zaškolení správců a administrátorů zadavatele dle bodu 1.2. Přílohy č. 2 ZD; c) Vyhotovení implementační a provozní dokumentace dle bodu 1.3. Přílohy č. 2 ZD; d) Zřízení Help-Desk dle bodu 1.4. Přílohy č. 2 ZD; e) Maintenance na 1 rok (činnosti uvedené v Příloze č. 10 ZD – Cenová nabídka; „1. fáze“); f) Podpora provozu Produktu na 1 rok, tj. Komplexní správa (HW/SW) na 1 rok a Provozní a technická podpora včetně správy konfigurací na 1 rok (kategorie A a B dle Přílohy č. 3 ZD). • 2. fáze plnění předmětu VZ je zajištění Maintenance a podpory provozu Produktu a rozvoje Produktu dle podmínek uvedených v návrhu smlouvy a dle podmínek uvedených v Příloze č. 3 ZD. (dále jen „2. fáze“) V rámci 2. fáze plnění bude dodavatel pro zadavatele poskytovat služby v následujícím rozsahu: a) Maintenance (činnosti uvedené v Příloze č. 10 ZD – Cenová nabídka; „2. fáze“); b) Podpora provozu Produktu, tj. Komplexní správa (HW/SW) a Provozní a technická podpora včetně správy konfigurací (kategorie A a B dle Přílohy č. 3 ZD); c) Rozvoj Produktu, tj. Činnost Specialisty či Implementačního technika dodávané technologie na vyžádání (kategorie C dle Přílohy č. 3 ZD). Služby poskytované v rámci Činnost Specialisty či Implementačního technika dodávané technologie na vyžádání budou zadavatelem čerpány v maximálním rozsahu 500 člověkohodin za celou dobu účinnosti smlouvy. Jednou člověkohodinou se rozumí 1 hodina práce jednoho pracovníka. Čerpání člověkohodin bude zadavatelem uskutečňováno na vyžádání zadavatele, a to dle skutečné aktuální potřeby a finančních možností zadavatele.
Interne Kennung: 7/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71336000 Unterstützende technische Tätigkeiten, 32400000 Netzwerke, 32422000 Netzkomponenten, 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající v: - změně ceny za plnění předmětu VZ v případě změn daňových předpisů upravujících výši DPH. Vyhrazená změna závazku je podrobně vymezena v čl. III. odst. 5 smlouvy; - prodloužení termínů pro plnění předmětu VZ v případě prodloužení zadávacího řízení. Vyhrazená změna závazku je podrobně vymezena v čl. II. odst. 6 smlouvy.