2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie ciągłości działania środowisk informatycznych pracy grupowej, systemów serwerowych oraz usług w obszarze bezpieczeństwa wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych w oparciu o Produkty Microsoft poprzez udzielenie licencji oprogramowania biurowego i systemowego wraz z prawem do aktualizacji, wsparciem technicznym oraz świadczeniem usług (Produktów)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie ciągłości działania środowiska informatycznego pracy grupowej, systemów serwerowych oraz usług w obszarze bezpieczeństwa w oparciu o Produkty Microsoft poprzez udzielenie licencji oprogramowania biurowego i systemowego wraz z prawem do aktualizacji, wsparciem technicznym oraz świadczeniem usług (Produktów). Zamawiający będzie uprawniony do zakupu nowych Produktów na prawach „True Up”. Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania przez Wykonawcę Produktów Równoważnych.
Vorherige Bekanntmachung: 74048-2025
Interne Kennung: OR-D-III.272.82.2025.AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie ciągłości działania środowisk informatycznych pracy grupowej, systemów serwerowych oraz usług w obszarze bezpieczeństwa wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych w oparciu o Produkty Microsoft poprzez udzielenie licencji oprogramowania biurowego i systemowego wraz z prawem do aktualizacji, wsparciem technicznym oraz świadczeniem usług (Produktów).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie ciągłości działania środowiska informatycznego pracy grupowej, systemów serwerowych oraz usług w obszarze bezpieczeństwa w oparciu o Produkty Microsoft poprzez udzielenie licencji oprogramowania biurowego i systemowego wraz z prawem do aktualizacji, wsparciem technicznym oraz świadczeniem usług (Produktów). Zamawiający będzie uprawniony do zakupu nowych Produktów na prawach „True Up”. Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania przez Wykonawcę Produktów Równoważnych. Szczegółowe informacje zawarte zostały w dokumentacji zamówienia zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/transakcja/1149506