2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst kap en snoei Oost Gelre
Beschreibung: Op basis van een dienstverleningsovereenkomst verzorgt ROVA in de gemeente Oost Gelre het snoeien en kappen van de bomen in de openbare ruimte. Door een planmatige aanpak draagt ROVA op een efficiënte en effectieve wijze zorg voor de ontwikkeling en instandhouding van een vitaal en veilig bomenbestand. Een deel van de werkzaamheden voert ROVA in eigen beheer uit en een deel van de werkzaamheden wordt op de markt gezet (uitbesteed). De opdrachtsom zal jaarlijks tussen de €300.000,- en €400.000,- (exclusief btw) liggen. De omvang van de opdracht kan als gevolg van areaalwijzigingen en budgetwijzigingen veranderen.
Interne Kennung: 2026-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteder hanteert een Europese openbare procedure overeenkomstig hoofdstuk 2 van het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (‘ARW 2016’). Het EMVI gunningscriterium, als bedoeld in artikel 2.6.1 van het ARW 2016 is de ‘laagste prijs’.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging